Женя Тимошенко їздить на спортивному "Мерсі" за $100 тисяч

17 грудня 2008, 10:14

Хоча за декларацією Юлія Тимошенко бідна, як церковна миша, вона та її родина живуть на широку ногу.

У Тимошенко є дві родички, на яких вона оформляє свої активи - це тітка прем'єрки Антоніна Ульяхіна та дочка останньої Тетяна Шарапова.

Без них Тимошенко була б гола й боса. Адже хто б тоді збирав для неї гроші на новий "Луї Віттон", та купував доньці Тимошенко елітний маєток в Кончі-Озерній.

Але, виявилося, це ще не все.


Саме на цьому "Мерсі" донька Тимошенко підкотила до офісу мами

Як виявилося, Женя Тимошенко їздить на крутому авто "Mercedes CLS 350" об'ємом двигуна 3,5 літри вартістю у 100 тисяч доларів.

У корпорації "Укравто", що є офіційним представником "Мерседсес" в Україні, ТаблоID назвали ціну, за якою продають таку машину, як у Жені. Офіційно авто 2007 року випуску об'ємом двигуна 3,5 літри коштує зараз 75 900 євро.

Розвіяли в автосалоні і сумніви щодо типу двигуна машини Тимошенко-молодшої. Справа в тому, що серед "Мерседесів" CLS серії є ті, що їздять на дизпальному. Проте, як виявилося, в авто Жені стоїть не турбодизель, а звичайний, бензиновий двигун. Адже такі "Мерседеси" з двигуном 3,5 їздять саме на бензині.

Хоча машину оформлено на двоюрідну сестру Тимошенко Тетяну Шарапову, але у документах сказано, що право керувати машиною має Євгенія Карр.

Женя Тимошенко їздить на крутому на спорт-карі

Минулого літа ТаблоID міг переконатися, що реально у машині їздить саме Женя Тимошенко - донька прем'єра приїхала на цій машині до мами у штаб-квартиру БЮТ.

"Mercedes CLS 350" вважається піжонським авто. Так, коли спалахнув скандал з Андрієм Ющенком, журналісти з'ясували, що саме на такій машині їздила тодішня гьорлфренд президентського сина Анна Павлович.

Донька Тимошенко їздить на авто ціною майже у $100 тисяч доларів

Звідки у родини Тимошенко гроші на "мерс" - загадка.

Відомо, що Женя разом з тією ж Тетяною Шараповою є власницею вареничної і кафе у Дніпропетровську. Проте відкрили їх лише у грудні 2007-го, а "Мерседес" з'явився ще у першій половині 2007-го.

Благодійниця і двоюрідна сестра Тимошенко Тетяна Шарапова купила Жені "Мерс"

До того ж, двоюрідна сестра Юлі бідкалася, що вкладені у заклади кошти "відіб'ються" років за шість, не раніше.

Отже, навіть теоретично Женя або Тетяна не могли купити авто з "першої зарплати". Невідомо також, яка велика необхідність була у машині за 100 тисяч доларів для доньки Тимошенко. Адже у них з Шоном Карром вже є великий позашляховик і "Harley".

У Британії, де десять років прожила Женя Тимошенко, син Тоні Блера не цурався їздити на малолітражці "Ford". Донька українського прем'єра вирішила не наслідувати європейський приклад.

Фото ТаблоID, "Української правди", Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів