"Серцебиття так і не з'явилося": Міка Ньютон відверто розповіла про пережитий викидень

Співачка Міка Ньютон (Оксана Грицай), котра декілька років тому поборола рак, не полишає надії одного дня стати мамою.
Про пережитий викидень після ЕКЗ та думки про всиновлення 40-річна зірка відверто поговорила з Раміною Есхакзай.
Як розказала Міка, страшний діагноз їй поставили, коли вона саме прийшла на обстеження до гінеколога перед тим, як вагітніти.
"Тобто ти йдеш до лікаря стати мамою, а тобі замість дитини дають рак. І я настільки перестрашилася того, що я не стану мамою", - пригадала вона.

Про свою хворобу Міка вперше публічно заговорила в 2020-му році
Ньютон жалкує про те, що років у 25 не заморозила яйцеклітини. Вже перебуваючи в стійкій ремісії, артистка пішла на ЕКЗ, але її спіткала невдача: серцебиття в ембріона так і не з'явилося і лікарі сказали їй чекати на викидень.
"У мене такої болі не було навіть після тієї серйозної операції, де в мене було багато розрізів. Я людина терпляча, я можу терпіти, але тут я зрозуміла, що навіть не можу. Тобто ти буквально народжуєш, організм проходить через це. Я дзвоню своїм лікарям і кажу: "Мені погано". Кажу: "Дайте мені будь-яке знеболення, мені все одно". Вони відповідають: "Терміново їдьте до нас". І ти просто їдеш, поки доїдеш — це було жахливо", - поділилася Міка.
"Була дуже сильна кровотеча, яку неможливо було зупинити. І лікарка ще каже мені: "Ось тобі баночка. Можеш спробувати зловити ембріон, щоб ми могли його дослідити?" Я дивлюся на неї й думаю: як у цьому жаху його шукати? І ти розумієш, що це твоя дитина в туалеті, Господи. Я сказала, що не знаю, чи зможу це зробити. Але спробую, тому що для лікарів це було важливо — вони хотіли зрозуміти причину і допомогти мені…", - розказала вона.
Як пояснила Міка, її проблема саме в тому, що єдиний яєчник, котрий у неї залишився, виснажений.

Співачка дуже хоче мати дітей
"Найголовніше, що я можу виносити дитину. У мене з цим усе добре. Проблема в тому, що через операції та ЕКО дуже виснажилася якість яйцеклітин. У мене ж залишився тільки один яєчник. І він настільки виснажений, що ембріони вже не виходять, тобто він уже не працює так, як потрібно. Тобто я сама можу бути вагітною, але тут уже інше питання", - сказала вона.
"Ми з (чоловіком) Крісом дуже багато про це говорили. Нам пропонували: візьміть яйцеклітини іншої жінки, здорової, молодої, і використайте їх. Але Кріс каже: "Я не знаю, чи зможу дивитися в очі дитині й не бачити в ній тебе". Мені пощастило, що чоловік мене дуже любить. Він каже: "Я краще буду без дітей, але хочу побачити в дитині тебе і себе, а не гадати, хто ще є в цій дитині". Він хоче сім'ю саме зі мною", - розповіла Ньютон.
Якщо парі все ж не вдасться стати батьками свого біологічного малюка, вони розглядатимуть можливість усиновлення.
"Звичайно, ми думаємо і про дитячий будинок, про те, щоб взяти дитину. І, звичайно, хотілося б зробити це в Україні, тому що я знаю, що багато дітей залишилися самі. І це була б для нас велика нагорода", - підкреслила Міка.

Чоловік, Кріс Сааведра дуже підтримує свою кохану
Як відомо, в травні Міка Ньютон уперше за 13 років виступила в Києві та виконала свій хіт із "нульових" "Белые лошади", але вже в українському варіанті. До речі, ТаблоID наводив цікаві факти з біографії співачки.
Нагадаємо, Міка свого часу розповідала, яким був перший симптом її онкозахворювання, який проігнорували американські лікарі.
"Я це зробила!": Міка Ньютон у свій день народження відзначила 5-річчя перемоги над раком
"Боялася і відкладала роками": Міка Ньютон розказала, на що наважилася вперше з часів онкодіагнозу
Міка Ньютон розповіла про свій візит до онколога: Виявили дещо, що викликає занепокоєння
"Почуваюся супервдячною": Міка Ньютон із квітами та кульками зустріла своє 40-річчя. Фото







