Чорновіл ганятиме Європою, а Терьохіна тримає вагітність

13 липня 2011, 17:59

У зв‘язку із сесійними канікулами депутати Верховної Ради потроху роз‘їжджаються. Хто у Крим, хто у Закарпаття, але й закордоння "слуги народу" не цураються.

Так, депутат Партії регіонів Тарас Чорновіл збирається проїхати з сім'єю на авто через всю Європу. Причому, жити він буде у наметі.

"Щойно завершую зі справами, сідаю за кермо. І з максимально дозволеною на європейських автобанах швидкістю починаю віддалятися від України", - змовницьки підморгнув Чорновіл у кулуарах Верховної Ради.

"Маршрут склав такий: Угорщина - Австрія - Німеччина - Франція - Португалія - Іспанія. На все про все майже місяць, а жити будемо з сім‘єю у кемпінгах, у наметі", - додав він.


У 2007-му Чорновіл чудово відпочив в Італії. Хоче ще в якесь гарне місце

В Іспанії, до речі, Чорновіл може перетнутися з колегою по партії Владиславом Лук'яновим. Регіонал розглядає пропозицію друзів приїхати у гості на середземноморське узбережжя.

"Друзі запрошували до них у гості до Іспанії. Вони живуть на Коста-Брава, на узбережжі. Я хочу з'їздити туди, відвідати музей Гауді, подивитися Саграда Фамілія - найбільший собор в Барселоні. Це найбільше творіння. Вийде чи ні, не знаю поки", - зазначив депутат.

До речі, чи поїде Лук'янов сам, чи у товаристві співачки Ірини Білик, регіонал не повідомив.

Лук'янов подумує про Барселону

Між тим, член фракції "НУ-НС" Володимир Ар'єв вже запланував відпочинок в Австрії.

"Ми традиційно їдемо з сім‘єю на машині подорожувати. Вже намітили собі маршрут, давно забронювали готелі, щоб дешевше було. Поїдемо, покатаємось по Австрії, потім у теплому озері викупаємося", - поділився планами політик.

Ар'єв (по центру) у США був, а тепер збираєтсья в Австрію

Бютівець Андрій Шевченко у відпустці збирається скористатися подарунком друзів. Останні презентували йому на день народження сходження на гору Арарат - з турецької сторони Кавказу.

"Нас іде 12 осіб, з якими торік підкорювали Монблан, а позаминулого року Кіліманджаро", - каже депутат.

Похід заплановано на початок серпня, у компанії колег-депутатів і друзів-журналістів.

Торік Андрій Шевченко з компанією підкорював Монблан

Хотів поїхати в Туреччину комуніст Євген Царьков. Але поки він розглядає варіант відпочинку в Одеській області.

"Дорого в Криму. Порахуйте самі - за ті ж 11 тисяч гривень, а стільки коштує путівка в наш санаторій, я можу відпочити і за кордоном. Думав поїхати у Туреччину - до Стамбула з Одеси ближче, ніж до Києва!" - сказав Царьков.

"Але, швидше за все, доведеться залишитися в Україні - починається передвиборна пора, мені потрібно бути з партією. Але без відпочинку не залишуся, буду їздити у Затоку. Мені-то що: залив повний бак бензину - і за годину вже там", - додав депутат.

Комуніст Царьков мріє про Стамбул

До речі, бютівець Сергій Терьохін теж хоче вирватися за кордон. От тільки боїться пропустити важливу подію.

"Наприкінці липня - початку серпня я збираюся вперше стати дідом", - зізнався Терьохін.

А Терьохін боїться за відпусткою прогавити пологи

Як писала "Українська правда", гроші на оздоровлення депутатів оформлюються в основному як "матеріальна допомога". Вона зазвичай становить близько 35 тисяч гривень.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні", "Фокуса", "Сегодня"

Фото "Сегодня, "ТСН", "Facebook" Володимира Ар‘єва, з особистого архіву Андрія Шевченка, фото "Нашої Альтернативи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів