Зірки на Новий рік у дитинстві: Лобода, Потап і Лорак

23 грудня 2011, 17:08

Зірки теж були дітьми, брали участь у новорічних ранках, хвилювалися за свої виступи у дитсадочках.

Про те, в яких новорічних образах підкорювали свою першу публіку вітчизняні артисти, вони розповіли "Комсомольській правді в Україні".

Модель-артистка Даша Астаф'єва на новорічних ранках мріяла бути зайчиком.

"Мені завжди казали, що зайчиками можуть бути тільки хлопці, а дівчаткам треба грати роль сніжинки. Але я приміряла багато образів і вовка, і "хлопавки", і навіть Снігуроньки. Зайчиком мені вдалося стати вже у дорослому житті", - сказала "Gazeta.ua" 26-річна солістка дуету "NikitA".


Даша Астаф'єва мріяла бути зайчиком, а доводилося сніжинкою

У дитсадочку екс-солістка "ВІА Гри" Світлана Лобода вирішила, що буде на новорічному ранку королевою.

"Ми з мамою довго готувалися. Зробили корону з картону, потім товкли биті ялинкові іграшки та клеїли їх згори. А на довершення образу мама пошила з бабусиного костюму гарне блакитне вбрання", - згадує Свєта.

Свєта Лобода у дитинстві грала королеву

Репер Потап, тоді ще маленький Олексій Потапенко, у дитинстві вже мав блат.

"Я пам'ятаю один ранок у дитячому садку. У Радянському Союзі так було прийнято, що крім Діда Мороза хтось з дітей ще виконував роль прийдешнього року. Ось я і був Новим - 1987-им роком", - каже артист.

"Це був найбільш почесний образ, всі діти хотіли ним стати, але моя мама працювала в дитячому садку, тому роль дісталася мені - тобто можна сказати, я по блату отримав свою першу зіркову роль. Костюм мені пошила мама, я його на все життя запам'ятав - блакитна блузочка, штанці, гольфіки та чешки", - зізнається Потап.

До слова, через штанці майбутній артист потрапив у пікантну ситуацію.

"Я пам'ятаю, як одного разу танцював на новорічному ранку навприсядки, і в мене повністю розійшлися штани, а ззаду вийшла велика дірка. Всі сміялися, але я зі сльозами на очах гордо все ж дотанцювалися до кінця. Тоді я і зрозумів, що буду комедійним актором ", - запевнив Потапенко.

Репер Потап пережив казус через дірку в штанах

А от співачка Ані Лорак у дитинстві найчастіше була сніжинкою.

"Хто мені шив костюми - навіть і не знаю. Я ж вчилася і жила в школі-інтернаті. Пам'ятаю, як ми всі в інтернаті чекали Нового року, бо Дід Мороз приносив подарунки. Я дуже любила отримувати шоколадні цукерки, рахувати їх і з'їдати по одній. Дуже раділа, коли бачила, що на завтра лишається ще багато", - поділилася Кароліна.

А ще артситка досі згадує про те, як втілилася в життя її заповітна мрія.

"Коли мені було п'ять років, я пристрасно мріяла про ляльку з пишними кучерями і у гарній сукні. Дорослі мені сказали, що, якщо я весь рік буду себе добре поводитися, то Дід Мороз мені її подарує на Новий рік", - згадує Лорак.

"Більш слухняної дитини, ніж я, у той рік просто не було! І ось вранці під ялинкою я знайшла ту ляльку! І довго вірила, що саме Дід Мороз мені її подарував. З подарунком не розлучалася ще довго, лялька досі зберігається у нашій сім'ї, хоча вже і старенька", - каже Кароліна.

Лорак була найкращою дитиною заради ляльки

Переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко завжди з нетерпінням чекала настання зими.

"Незважаючи на те, що більше я люблю весну, новорічні свята завжди чекала із завмиранням серця. Для мене вони завжди асоціювалися з казкою та подарунками", - зізнається Руслана.

"Наша сім'я жила скромно, але щоразу я отримувала від батьків якісь музичні подарунки і завмирала від захоплення. Пам'ятаю, батьки подарували мені сопілку, дитячий барабанчик, піаніно. Ви не уявляєте, яка я була щаслива (сміється). Мама досі береже ці інструменти вдома ", - додає співачка.

Не пропускала майбутня народна артистка і ранки в дитячому саду.

"Мама завжди мене вбирала красиво - сніжинкою або зайчиком. Але навіть не костюми були для мене головним. У мене з'являлася можливість заспівати перед залом для глядачів, і я її ніколи не пропускала!" - згадує Лижичко.

Руслана завжди чекала на зиму

Дівчата з дуету "НеАнгели" на ранках виступали в образі зайця і лисиці.

"У дитинстві я була дуже сором'язлива. Напевно, тому серйозних ролей мені не давали. А якось раз забула вірш просто на сцені, дуже хотіла викрутитись з ситуації і сама вигадала слова", - розповідає брюнетка Віка, що грала зайчика.

"НеАнгел" Віка у дитинстві була сором'язливою

Рудоволоса Слава якось в дитинстві звалилася у скриню. А на ранках найчастіше бувала в образі лисички.

"Тут варіантів було небагато. Адже я з дитинства була руденькою. В одній з постановок за сценарієм мала шукати подарунки, сидячи на краю скрині. Але я не розрахувала сил і впала у скриню. Після того, як я звідти вибралася, всім розкрила таємницю, що у скрині лежать цукерки ", - згадує Слава.

Все ж якось майбутня підопічна продюсера Нікітіна, якій набридло бути лисицею, змінила новорічний образ.

"Я стала Золотою рибкою. До костюма ми з мамою підійшли з вигадкою: на мені був жовтий блискучий костюм, плавники і окуляри на голові", - каже вона.

"НеАнгел" Слава була то лисицею, то золотою рибкою, то сніжинкою

Фото з особистих архівів артистів, з сайтів "Комсомольської правди в Україні" та "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів