Дружина Тігіпка: У нас удома часто сварки, з'ясовування стосунків

23 березня 2012, 11:24

Дружина віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка Вікторія божиться, що, попри чутки, розлучатися із ним не збирається. Тим не менш, вдома у VIP-сімейки часто звучать одні сварки та з‘ясовування стосунків.

Про це президент Одеського кінофестифалю розповіла "E-motion".

У тусовці вже давно ходять чутки про негаразди у другому шлюбі Сергія Тігіпка. Подейкували навіть, буцімто Вікторія застукала чоловіка на гарячому із коханкою. Мовляв, саме тому вони все рідше бувають на людях удвох.

"Не вірте цьому! У нас все добре. Навіть більше - все просто чудово! А взагалі я подібні статті в інтернеті не читаю. Тим більше, коли все добре, то немає сенсу читати якісь чутки в інтернеті", - заявила Вікторія Тігіпко.


Вікторія Тігіпка про шлюб: "У нас все добре. Навіть більше - все просто чудово!"

Окрім того, той факт, що Тігіпки рідко бувають на заходах пліч-о-пліч, жінка вважає цілком природнім.

"Було б дивно з'являтися десь із людиною, яка тягне реформи всієї країни, правда ж? Чоловік щодня зайнятий з ранку й до глибокого вечора. Але ми майже завжди разом їдемо додому, коли працюємо - зазвичай годині о 9-10 вечора. Тож у цей час нас точно можна побачити разом", - запевняє вона.

Зауважимо, що під час Українського тижня моди, Вікторія чи не щодня затримувалася на показах допізна.

Із чолвоіком Вікторія не бачиться цілий день, але додому вони їдуть разом

На запитання, хто вранці йде з дому раніше, дружина віце-прем'єра відповідає так:

"Дивне запитання - звичайно, чоловік! Мені потрібно дітей провести до школи, у спортзал сходити на годинку-півтори. Добре, хоч спортзал у мене вдома обладнаний, бо вдень у мене немає можливості приводити себе в порядок".

"А ось чоловікові саме в обід вдається сходити в зал. До речі, він займається у спортзалі, який розташований у центрі, поруч із Кабміном", - додає вона.

За словами Вікторії, вдома вони з чоловіком обговорюють усе поспіль.

За словами Вікторії, Сергій Тігіпко займається у спортзалі поруч із Кабміном

"Як кажуть, два чоботи - пара. Тож удома ми обговорюємо, звичайно ж, усе. Адже в нормальній сім'ї нормальні стосунки, правильно? Було б дивно, якби ми не обговорювали, не радилися одне з одним. Ми про все на світі розмовляємо, але найчастіше це не державні справи. У нас же троє дітей, тому вдома завжди є що обговорити", - зауважує блондинка.

Також жінка, яка до шлюбу з Тігіпком носила прізвище Лопатецька, визнає – з їхніми дітьми не завжди легко впоратися.

"Чесно кажучи, не завжди. Їм 3, 6 і 9 років, у всіх дуже енергійні характери, тож у нас удома часто сварки, з'ясовування стосунків. Три звукові доріжки одночасно - всі хочуть одну й ту ж саму книжку, одну й ту ж саму іграшку..." – ділиться вона.

Вікторія не завжди може легко впоратися зі своїми дітьми

Причому на домашній території Вікторія виконує роль злого поліцейського, а Тігіпко – доброго. Мовляв, мама суворіша.

"Мама, звісно! Мама просто більше часу може приділити дітям, тож вона, звичайно, погана. А тато цукерку дасть, по голові погладить, пожаліє. Діти на мене завжди чоловікові скаржаться, а він уже розрулює ситуацію", - зізнається дружина віце-прем'єра.

Також Вікторія наголошує, що гроші на кишенькові витрати дітям ніхто не виділяє:

"Ніхто! Вчимо дітей, що гроші потрібно самим заробляти".

Найменшим Тігіпкам 3, 6 і 9 років

Нагадаємо, Сергій ата Вікторія Тігіпки виховують трьох дітей - Асю, Леонтія та Тимофія. Окрім того, у віце-прем'єр-міністра є доросла донька Анна від першого шлюбу із Наталею Тігіпко.

Водночас, за чутками, першим чоловіком Вікторії Лопатецької був колишній голова Держслужби зайнятості Володимир Галицький, нині ув‘язнений. Це той самий татко "аварійної блондинки з Монако", який практично відцурався від своєї горе-доні.

Фото надані прес-службою "Сильна Україна", а аткож фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів