Меланія Трамп "знайшлася" після 3-тижневої відсутності. ФОТО і здогадки

5 червня 2018, 12:30

Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп уперше вийшла на люди після перенесеної в травні операції на нирці. Дружину президента ніхто не бачив цілих 24 дні, що, звісно, не могло не викликати суспільну цікавість та породити чимало здогадок.

Меланія і Дональд Трампи взяли участь у заході в пам'ять про військовослужбовців, що загинули під час несення служби, який відбувся в Білому домі.

Фото є в офіційних Twitter.

Меланія Трамп разом із чоловіком узяла участь у заході в Білому домі

Тривале "зникнення" першої леді є досить незвичним явищем для Америки, пише Time. Так уникала появ на публіці Бесс Трумен, котра почувалася некомфортно через увагу медіа. Ненсі Рейган свого часу кілька тижнів не виходила на люди, відновлюючись після мастектомії, проте не припиняла взаємодіяти зі своєю командою.


До слова, цікавий епізод мав місце 25-го травня, пише The New York Times. Дональда Трампа перестріли журналісти, коли він сідав до гелікоптера на Південній галявині коло Білого дому. Вони запитали президента, як ся має його дружина.

"У неї все прекрасно. Онде вона. У неї все прекрасно. Вона дивиться на нас, онде", - запевнив Трамп, вказавши рукою на одне з вікон.

Проте репортери, котрі там були, впевнені: у вікні нікого не було. А відверта брехня президента лише розбурхала уяву людей.

Перша леді "знайшлася" після 24 днів відсутності

Різні версії щодо причин відсутності першої леді, що висувалися в соцмережах, зібрав сайт Someecards.

Зокрема припускали, що насправді 48-річна Меланія перенесла пластичну операцію, тому й ховалася від камер так довго. Або ж її відсутність варто трактувати як те, що готується оголошення про розлучення першої леді з чоловіком, котрий буцімто зраджував її з порнозіркою та кралечкою Playboy.

"Цікаво, чи не риє вона собі тунель, щоби вирватися на волю?", - навіть такий варіант у мережі є.

Іще одна цікава річ: несподівано "ожив" особистий Twitter-акаунт Меланії Трамп, який вона практично не вела, відколи перемістилася в офіційний мікроблог першої леді США. Аж ось раптом місцеположення користувача змінилося з "Вашингтон, округ Колумбія" на "Нью-Йорк".

Меланія переїздить у Нью-Йорк, чи що?

Нагадаємо, за офіційною інформацією, дружину Трампа, в якої було доброякісне новоутворення в нирці, прооперували 14-го травня в військовому медичному центрі коло Вашигтона.

"Як я бачу, медіа працюють понаднормово, спекулюючи на тему, де я і що роблю. Заспокойтеся, я тут, у Білому домі з моєю родиною, прекрасно почуваюся і старанно працюю на благо дітей та американського народу!", - таке повідомлення з'явилося у офіційному Twitter першої леді 30-го травня.

Як відомо, нерадісний, м'яко кажучи, вираз обличчя Меланії та численні випадки, коли під прицілом камер вона уникала доторків свого чоловіка, вже давно давали підстави підозрювати, що подружжя лише вдає ідилію. Жінку Трампа навіть закликали рятувати в Інтернеті.

Фото з Twitter Меланії Трамп

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів