Фреймут про життя в умовах карантину: Ми проходимо тест на жіночність

19 листопада 2020, 12:59

Телеведуча Ольга Фреймут вважає пандемію та обмеження, в яких ми змушені через неї існувати, випробуванням для жіночності. Вона закликає своїх шанувальниць пережити цей період із гідністю та "не втратити лице".

Оля написала про це в Instagram.

 
Фреймут радить жінкам не розслаблятися в карантині
фото з instagram фреймут

"В цю епоху ізоляції та самотності ми залишилися наодинці з собою. І якою великою є спокуса загорнутися у трикотаж, наїстися забороненого (все одно ніхто не бачить), перестати доглядати за собою. Але ж ми зараз проходимо тест на жіночність, де самі собі судді. Бо залишатися собою за обставин, коли від тебе мало вимагають, продовжувати плекати красу та внутрішній світ, наче нічого й не трапилося, - це і є доказ любові до себе", - наголосила вона.


 
Цікаво, а для чоловіка Олі, Володимира Локотка карантин - це випробування для мужності?

"Ладитися не на ярмарку марнославства, а для свого мікрокоролівства, серед резидентів якого лише ти і твоя сім‘я... ось що для мене істинна жіночність. Перечекати неприємності, в які занурився світ, достойно. Пандемія не вічна: і настане час, коли зможемо зняти маски. Тому краще не втрачати лице зараз", - додала Фреймут.

Нагадаємо, нещодавно зірка зізналася, що працює з психогенетиком, щоби вирішити свою давнішню проблему "синдрому снігової королеви".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Фреймут зізналася, що сама запропонувала одружитися "принцю" Локотку

Не називати спіднє трусами: Фреймут пояснила, як стати "панною з манерами"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів