"Якщо у відносинах нема щастя, це болото": ексдружина DziDzio заговорила про кризи

7 лютого 2022, 14:15

Співачка Slavia, яка торік розлучилася зі співаком DziDzio, закликала не боятися змінювати життя та виходити зі стосунків, де нема щастя. На думку Ярослави, за сміливість людину нагороджує Всесвіт.

"Якщо у відносинах все нормально, все стабільно, але немає ЩАСТЯ, це болото. З цієї зони комфорту важко вийти, тому що нам важко від чогось відмовитись", - поділилася думками артистка у Instagram.

."У стосунках є цикли: 9 років, потім криза у 18,6. В цей час розлучаються багато пар", - зазначила Ярослава, яка була з Михайлом Хомою 20 років.

 
Ярослава закликає не жити у нещасливих стосунках
фото з instagram slavia

На думку співачки, коли Всесвіт бачить у людині потенціал, він може навмисне одібрати в неї з-під ніг "маленький світ, який вона насиділа", в такий спосіб спонукаючи до розвитку.

"Кожна людина нам дана для чогось, але буває так, що стосунки себе вичерпали, і вже неможливо рости разом, пара стоїть на одній точці. Тоді цілком можливо, що зміни будуть на краще, тому, не потрібно цього боятися. Коли чоловік і жінка в нещасливих стосунках, і попри біль ризикуючи, виходять з них, тоді знаходять кращі стосунки, Всесвіт винагороджує, за те, що ви проявили сміливість, і постояли за себе. Бути в нещасливих стосунках, чи просто бути щасливим недобре для карми", - наголосила Ярослава.

 
Відсутність щастя псує карму, вважає артистка

"В якій ситуації ви б не знаходились, де б не народилися, треба прагнути ЩАСТЯ, благополуччя, тягнутися до світла", - додала вона, пообіцявши незабаром заспівати про це у своїй новій пісні.

Як відомо, творча пара розійшлася мирно і так само мирно розділила майно. Нагадаємо, Ярослава розказувала, що за багато спільних років Михайло так і не дозрів до появи дітей.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Дружина DZIDZIO про рішення розлучитися: Відчула, що втрачаю себе

"Неправильно жити в отруєному стані": DziDzio назвав причини розлучення з дружиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів