Болдуїни записали сімейне звернення до майбутнього сьомого нащадка та розкрили його стать

— Вівторок, 10 травня 2022, 09:45

Американський актор Алек Болдуїн та його дружина Хіларія записали відеозвернення до своєї сьомої дитини, яка з'явиться на світ восени. До цієї справи вони залучили синів і доньок.

Як зізналася Хіларія, під час усіх попередніх вагітностей їй було дуже цікаво і весело взнавати, якої статі буде маля. Тепер же їй хочеться поміркувати про інші речі.

 
Болдуїни чекають на сьому спільну дитину

"Що зробить нашу дитину люблячою, цілісною особистістю? Що є важливим? Що дасть їй відчуття, що її бачать, що вона вільна та горда? Можливо, ми не в змозі визначати нічого. Ми можемо лише вести, заохочувати її дух, слухати, ділитися нашим досвідом, вчитися в них, спостерігаючи за їхнім шляхом. Ми можемо дати якомога краще життя, але решті - за нашою дитиною, яка має відкрити власну, унікальну себе", - написала жінка в Instagram.

У відео вона, Алек і діти дають поради майбутній дитинці. А закінчується звернення тим, що Болдуїни зізнаються, що з нетерпінням чекають на донечку та сестру.

Нагадаємо, в листопаді 2019-го року Хіларія втратила ненароджену доньку. У вересні 2020-го вона народила сина, а навесні 2021-го на світ з'явилася дівчинка, яку виносила сурогатна мати.

Отже, наразі склад команди Болдуїнів наступний: 8-річна Кармен, 6-річний Рафаель, 5-річний Леонардо, 3-річний Ромео, 19-місячний Едуардо і 14-місячна Марія Люсія. Від попереднього шлюбу в актора також є 26-річна дочка Айрленд.

Фото Getty Images 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Хіларія Болдуїн показала, як її діти заробляють пародіями на The Beatles. ВІДЕО

Дружина Болдуїна показала "ідеально недосконале" фото із шістьма дітьми


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів