Болдуїни записали сімейне звернення до майбутнього сьомого нащадка та розкрили його стать

10 травня 2022, 09:45

Американський актор Алек Болдуїн та його дружина Хіларія записали відеозвернення до своєї сьомої дитини, яка з'явиться на світ восени. До цієї справи вони залучили синів і доньок.

Як зізналася Хіларія, під час усіх попередніх вагітностей їй було дуже цікаво і весело взнавати, якої статі буде маля. Тепер же їй хочеться поміркувати про інші речі.

 
Болдуїни чекають на сьому спільну дитину

"Що зробить нашу дитину люблячою, цілісною особистістю? Що є важливим? Що дасть їй відчуття, що її бачать, що вона вільна та горда? Можливо, ми не в змозі визначати нічого. Ми можемо лише вести, заохочувати її дух, слухати, ділитися нашим досвідом, вчитися в них, спостерігаючи за їхнім шляхом. Ми можемо дати якомога краще життя, але решті - за нашою дитиною, яка має відкрити власну, унікальну себе", - написала жінка в Instagram.

У відео вона, Алек і діти дають поради майбутній дитинці. А закінчується звернення тим, що Болдуїни зізнаються, що з нетерпінням чекають на донечку та сестру.

Нагадаємо, в листопаді 2019-го року Хіларія втратила ненароджену доньку. У вересні 2020-го вона народила сина, а навесні 2021-го на світ з'явилася дівчинка, яку виносила сурогатна мати.

Отже, наразі склад команди Болдуїнів наступний: 8-річна Кармен, 6-річний Рафаель, 5-річний Леонардо, 3-річний Ромео, 19-місячний Едуардо і 14-місячна Марія Люсія. Від попереднього шлюбу в актора також є 26-річна дочка Айрленд.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Хіларія Болдуїн показала, як її діти заробляють пародіями на The Beatles. ВІДЕО

Дружина Болдуїна показала "ідеально недосконале" фото із шістьма дітьми

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів