Забагато жартів, секретів і мейкапу: Андре Тан повчив, як розкусити партнера на першому побаченні

15 червня 2022, 15:20

Дизайнер Андре Тан, який у травні минулого року оголосив про розлучення з колишньою дружиною Аліною Харечко, підняв тему стосунків.

Холостяк на основі власного досвіду дав кілька порад, як на першому побаченні зрозуміти, чи зможете ви побудувати стосунки в майбутньому.

Думки з цього приводу дизайнер оприлюднив у пості в Instagram.

"Почуття гумору. Не зрозумійте мене неправильно, воно має бути. Але я часто запитую себе: "Чи не відволікає воно від самої людини?". Впевнена в собі людина під час першого побачення ніколи не влаштовуватиме театр одного актора", - розказав Андре.

 
За словами дизайнера, велика кількісь жартів та посмішок можуть свідчити про те, що ваш партнер/партнерка не впевнені в собі

"Помірна відвертість. Не впевнені в собі люди часто багато-багато розказують про себе на першому побаченні. А от якщо жінка помірно розповідає про себе та не поспішає ділитися секретами - особисто для мене це зелений прапор", - зазначив чоловік.

 
Дизайнер вважає, що протилежності ніколи не притягуються і згодом дратуватимуть один одного

"Око, як в орла. На першому побаченні я дуже, повторюся, дуже уважно спостерігаю за партнеркою. Як вона їсть, як вдягнена, яким користується мейкапом, парфумом тощо. Давайте подивимося правді в очі: ми всі схильні брехати на першому побаченні. І ваша задача - розпізнати, на скільки сильно бреше людина", - наголосив він.

Андре Тан також порадив не сильно обробляти фотографії, не приховувати матеріальне становище і не брехати щодо віку, адже згодом таємне стане явним.

Нагадаємо, минулого року дизайнер розказав, чому їхня з колишньою дружиною любов закінчилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Андре Тан розповів із ким його розлучила війна

Жилети, балаклави та спальні мішки: Андре Тан розповів, скільки речей виготовили для ЗСУ

"Засинати під Арестовича і займатися спортом": Андре Тан порадив, як відволіктися від негативних новин

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів