"Просто божевілля": Седокова гнівно звернулася до колишніх чоловіків та їхніх нових жінок

17 серпня 2022, 16:44

Співачка Ганна Седокова присвятила сповнений обурення допис колишнім чоловікам, які відбирають дітей та не дозволяють мамам із ними бачитися.

Проїхалася вона і по їхніх нових жінках, порадивши їм, зокрема, активніше застосовувати оральний секс.

Про це Аня, чия донька Моніка за рішенням суду живе з татом, написала у Telegram.

"Просто божевілля. Вкотре побачивши новину про те, що колишній чоловік забрав дитину і не дає мамі бачитися з дітьми, в мене виникає багато почуттів та головне питання: мужики, та припиніть ви так сильно кохати своїх колишніх, щоби забирати в них найдорожче. Адже вони більше не ваші. А зробити боляче кортить", - заявила артистка.


 
Війна проти її рідної України не спонукала Седокову бодай якийсь допис написати. Але питання дітей зачепило артистку за живе
ФОТО З INSTAGRAM СЕДОКОВОЇ

"Надто дивують нові дами колишніх, які старанно беруть участь і допомагають забрати дітей. Дурна, ти через пару років будеш точно на цьому місці, тому що, якщо чоловік вчинив так один раз, він неодмінно повторить це ще з більшою жорстокістю. Тому що на досвіді вже. І єдине, що ти можеш зробити - це хороший мінет своєму нинішньому, щоби він припинив думати про колишню та подумав про себе", - закликала Седокова.

Окремі "любимки" Ганни - це бабусі та дідусі, які вважають, ніби знають, як краще, тоді як не змогли нормально виховати власних синів.

"Час, який минув, не впіймати, та і молодість онуками, на жаль, не повернеш, а життя маленьким дітям скалічиш. Дивимося свідоцтво про народження. Там прізвища батьків дитини. Ось дві людинки, які говорять між собою. І як говорять... і крапка", - наголосила вона.

"Але допис має бути корисним, тож додаю список того, чим ви будете займатися, коли повернете мамі дитину, яку вона народила", - звернулася співачка знову до нинішніх жінок ексчоловіків.

 
Співачка звернулася до колишніх та їхніх нинішніх

"1. Слідкувати за чоловіком, щоби не зраджував, як зараз. 2. Завести цуценятко і привчати його до місця, адже, здається, собака повинна знати своє місце? Тому що ви ж її купили? Правильно? 3. Слідкувати за своєю фігурою, відвідати студію пілатесу, наприклад, і своєю розтяжкою причарувати нинішнього, щоби ось цей проворот від колишньої зняти, який вона приворожує. Ну і останнє. Найдієвіше. Народити собі власну дитину і потім, народивши, просто на секунду уявити, що до вас прийшли люди та забрали її. Тому що вирішили, що це на часі, а ви - негідна", - порадила Аня.

Як наголосила Седокова, нема жодного виправдання чоловікам, які забирають дітей у мам.

"Дописала та піду обійму доньку. Тому що в моїй родині двом дорослим людям вистачило розуму домовитися та домовлятися щодня, залишивши свої его в ім'я любові до людини, яку вони створили Чого і вам бажаю", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, Моніка, якій уже 11 років, мешкає з татом, Максимом Чернявським та бабусею. Але дівчинка може проводити з мамою майже все літо.

 
Ганні заборонено показувати фото Моніки в мережі. Але цим рідкісним кадром торік поділився її чоловік Яніс
ФОТО З INSTAGRAM яніса тімми

Як відомо, в Седокової також є 17-річна дочка Аліна і 5-річний син Гектор. Чинний чоловік артистки має сина від попереднього шлюбу. Хлопчик проводить багато часу з новою батьковою родиною.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Седокова в бікіні показалася крупним планом та розповіла про доньку-американку

"Не всі чоловіки козли": Седокова порадила жінкам відчепитися від колишніх батьків їхніх дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів