Параноя та змова: біографка розкрила, хто з родичів не хотів, щоби Чарльз став королем

23 вересня 2022, 13:29

Схоже, напружені стосунки в королівській родині Великої Британії не лише в принців Вільяма та Гаррі. Кажуть, багаторічна ворожнеча панує також між королем Чарльзом ІІІ та скандальним принцом Ендрю.

Останній буцімто категорично не хотів, щоби його старший брат ставав королем.

Про це у своїй новій книзі "Камілла, герцогиня Корнуолльська: від ізгоя до майбутньої королеви-консорта" розказала неофіційна біографка монаршої сім'ї Анджела Левін, пише Page Six.

 
фото getty images

Як стверджує авторка, план у Ендрю був наступний: якби Її Величність пішла з життя до того, як принцу Вільяму виповнилося 18 років, трон мав би успадкувати він. Собі ж дядечко в такому випадку відвів би роль регента юного монарха.

Для цього Ендрю бракувало лише дрібнички - усунути Чарльза. На боці колишнього дівера була принцеса Діана.

"Коли була жива Діана, то вона, через дружбу з дружиною Ендрю, Сарою, змовилася з Ендрю, щоби усунути принца Чарльза, щоби принц Ендрю став регентом принца Вільяма, який тоді був тінейджером", - розказав інсайдер.

 
Біографка вважає, що 62-річний Ендрю не в захваті від того, що його брат тепер король
фото afp з сайту getty images

"Його (Ендрю) поведінка була дуже негативною та викликала надзвичайне невдоволення в королеви, яка з ци не погоджувалася. Мені розповіли, що то був рідкісний випадок, коли вона не стала на його бік. Попри це, він, схоже, дуже злився, що не міг у якийсь спосіб керувати країною", - зазначив він.

Як висловилося джерело Левін, той період у житті королівської родини був "темним та дивним", сповненим "параної". Украй ворожо Ендрю сприйняв появу Камілли - настільки, що йому навряд чи колись це вибачать.

 
Середній син Єлизавети планував впливати на юного Вільяма?
фото getty images

Звісно, не покращив становища Ендрю і скандал, коли його звинуватили в сексуальному насильстві над неповнолітньою. Як відомо, Єлизавета ІІ тоді забрала в сина військові звання та офіційні патронажі, та все ж зглянулася над непутящим дитям і не позбавила фінансової підтримки.

Нагадаємо, подейкують, король Чарльз уже давно запланував "здешевити" британську монархію для платників податків, випхавши більшу частину родичів на вільні хліби.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Митець, тезко жабки і родич Дракули: цікаві факти про короля Чарльза, яких ви могли не знати

"Терпіти не можу цю чортівню!": Чарльз ІІІ розсердився на ручку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів