Сумська щодо можливої мобілізації російського зятя: Найстрашніша тема

12 жовтня 2022, 10:51

Актрисі Ользі Сумській протягом усіх місяців війни доводиться відповідати на запитання про старшу доньку Тоню, яка з двома дітьми та чоловіком живе у Москві і мовчить про війну в її рідній Україні.

Сумська вже неодноразово казала, що ця тема - найважча для неї. У розмові з Тетяною Гончаровою актриса знову на цьому наголосила та прокоментувала можливу мобілізацію зятя у росії.

Відповідаючи на запитання про доньку у росії, яке їй ставлять ледь не усі журналісти, Ольга повторила:

"Та це страшна тема і найболючіша".


 
Ольга зізналася, що зараз тема доньки в росії дещо вщухла, але іноді все ще штормить

Сумська також зауважила, що їй пишуть слова підтримки українці, у яких теж є родичі в росії, і вони розуміють, у якій важкій ситуації опиналася вона.

"Звісно, що ми вже не брати і ніколи ними не будемо, це вже така прірва між нами, яка десь на декілька поколінь. Але ж ці родичи там, і це є страшна залежність, і розпач, і абсолютна неспроможність ніяк підтримати і допомогти", - пожалілася актриса.

На слова ведучої про те, що тепер її зять, російський актор Володимир Яглич, може бути мобілізований, Сумська сказала:

"Це найстрашніша тема, я боюсь навіть обговорювати її з дочкою. Повір, я зараз спілкуюсь на такі теми... прості... і вона не говорить, тому що в неї ось такий стан постійно (показує нервову трясучку - ред.). Вона схудла зараз, як билинка".

 
Про молодшу дочку Аню Сумська сказала, що вона - найвідданіша патріотка України

"Я не хочу заглиблюватися і виправдовуватися не маю права ніякого. Я просто знаю, що мені треба зараз робити. Я максимально віддана зараз волонтерській справі. І це моя місія", - наголосила Ольга.

Нагадаємо, Сумська з чоловіком і дочкою весь час війни перебувають в Києві. Раніше актриса вже казала, чому її старша дочка Тоня залишається в Москві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не робіть срачів там, де їх нема": Сумська пояснила свою участь у виставі російського режисера

Сумська на тлі понівеченої окупантами Бородянки привітала з Днем Конституції

Сумська, Хливнюк, Салем і "кварталівці" сходили на прем'єру тизера фільму про Бучу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів