Сумська: Я не маю права виправдовуватися перед українцями за свою доньку

8 серпня 2022, 12:20

Акторка Ольга Сумська, чия донька Антоніна Паперна живе у москві та мовчить про війну, заявила, що не буде за неї виправдовуватися, адже просто не має на це права. Їй боляче через цю ситуацію і через хейт від українців.

Про це зірка розповіла в програмі "Слава+".

"Ми спілкуємося, я розповідаю їй щодня, вона дивиться Telegram-канал, і ті українці, які знаходяться там, вони в курсі тих страшних подій, які тут відбуваються. Вони всі в розпачі, ті люди, які не можуть висловитися. Вони знаходяться там у режимі терору, страшного терору. І та ситуація, коли я маю виправдовуватися начебто - я не буду цього робити. Тому що я не маю права виправдовуватися перед українцями за свою доньку. Перед згорьованими матерями, які втратили своїх дітей і своїх чоловіків, своїх близьких, свої будинки, свої міста. Я не маю на це права і я не буду це робити. Але та тотальна залежність, яка сьогодні є там, воно наразі не зрушиться поки що. Тому що крок вліво, крок вправо - все", - зазначила Сумська.

 
Паперна живе в цивільному шлюбі з російським актором Володимиром Ягличем та має від нього двох дітей
фото з instagram сумської

Зі слів Ольги, співвітчизники пишуть їй просто жахливі речі.

"Це жах, як може українець, жінка жінці побажати таке? Я не буду озвучувати, я просто хочу сказати, українці одумайтеся! Не можна отак просто... Це та ненависть, яка існує тут, сьогодні. Хіба нам не вистачає тієї крові, яку проливають наші хлопці?", - наголосила вона.

"Я не виправдовуюся. Мені дуже прикро, що так сталося. Але це вже Північна Корея фактично. Це стрій уже Північної Кореї. Якщо ти говориш слово, якщо є малі діти... це безвихідь, можна опинитися просто в прірві. А тому вони відповідальні за дітей, і сьогодні виїхати також немає можливості, якось змінити ситуацію дуже складно, як і тисячам українців. Коли мені пишуть сьогодні ті матері, діти яких там зараз, і вони пишуть хоч якісь слова підтримки, мені хоча б на краплинку легше. Але мені, як матері, дуже-дуже важко", - зізналася акторка.

Зі своєю колишньою подругою, Сніжаною Єгоровою зірка більше не спілкується. Сумська "приголомшена та шокована" її позицією.

 
Сумська не виправдовуватиметься за свою старшу доньку

"Це якась страшна метаморфоза з людиною. Я не знаю, що може статися, щоби так зрадити Україну, свою Батьківщину. Це найжахливіше... Остання наша розмова, я розповідала їй, що Київ бомблять, що ми втратили маму, це найжахливіше. Я кажу: "Ти збожеволіла? Для чого ти це пишеш? Летять бомби!" Вона була теж шокована, це такий глухий кут, коли людина вже не знає, що відповісти, і просто емоції", - поділилася вона.

Також актриса запевнила, що її 59-річний чоловік, Віталій Борисюк "напоготові" та вирушить воювати, якщо буде потрібно. На початку війни він ходив до військкомату, але йому відповіли, що наразі необхідності йому ставати до зброї нема.

"Віталій - актор і, звісно, він спортивна людина, володіє зброєю, і якщо треба буде - ну а як же? Звісно, що відгукнеться і піде захищати", - сказала Сумська.

Нагадаємо, раніше Ольга різко відповіла Ігореві Кондратюку, котрий вважає, що актриса має розірвати стосунки з дочкою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Найстрашніші хвилини нашої родини": Сумська зізналася, чому її донька залишається в росії

Сумська розказала, де її молодша донька, та присоромила тих українців, які "не чули про порядність"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів