"Крута і багатогранна": Окунська привітала дочку від Власенка з 16-річчям і показала ФОТО

8 листопада 2022, 17:00

Колишня дружина одіозного адвоката і депутата Сергія Власенка, Наталія Окунська привітала спільну з ним доньку Поліну з 16-річчям.

У своєму Facebook Наталія показала, як нині виглядає дівчина, та побажала їй зберігати обличчя та спокій у будь-якій ситуації.

"Поліні виповнилось 16. Вона крута та багатогранна. У ній є все, що потрібно для щасливого, яскравого та цікавого життя. Будь щаслива, люба! Рухайся до своїх цілей і ніколи не здавайся. Поважай людей та цінуй кожен момент життя", - побажала дівчинці досвідчена матуся.

 
Окунська давно не показувала дочку Власенка
фото з facebook

"Не марнуй свій час на сльози, на образи і на людей, з якими погано. Пам'ятай, що кожна помилка це досвід. Що друзі роблять нас щасливішими, а вороги – сильнішими. Не забувай, що боляче нам роблять тільки ті, хто слабший за нас.

Зберігай обличчя та спокій у будь-якій ситуації. Будь вище заздрості, злості та пліток. Завжди посміхайся і будь ввічлива, і тоді всі двері світу будуть перед тобою відчинені", - побажала Наталія доньці.

 
Окунська з дітьми уже 8 років живе в Парижі

Нагадаємо, Окунська з Власенком розійшлися у 2008-му році і потім воювали в судах через спільну доньку Поліну, поки Наталія з чотирма дітьми не втекла до Парижа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Окунська привітала красеня-сина і згадала про вік

"Це безцінний досвід": Окунська відзначила 6-ту річницю життя в Парижі

Окунська похвалилася донькою Власенка та поміркувала про красу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів