Білик із гербом на грудях показалася у Празі в обіймах найскандальнішого колишнього

27 грудня 2022, 10:30

Співачка Ірина Білик заінтригувала мережу відео зі своїм колишнім, хореографом та шоуменом Дмитром Коляденком.

Іра з Дімою попозували на тлі празьких краєвидів під атмосферний різдвяний хіт "It's Beginning to Look a Lot like Christmas".

 
Цікаво, букет в руках Ірини - подарунок від колишнього?
скріншот з тікток
 
А ще у 2009-ому співачка відкрито заявляла, що Дмитру потрібно лікуватися у психіатра

@irina_bilyk @Di Ko #merrychristmas #christmas #christmastiktok #irynabilyk #дмитроколяденко #іринабілик #jinglebells #jinglebellsrock #намтребаврекомендаціїпотрапити #хочуврекомендації🇺🇦❤ #требаврек #хочуврекомендації #негайноврек #рекомендації🇺🇦 #рекомендації❤❤ #рек #рекомендаційний_тренд #recommendations #рекмендації #негайновтренди ♬ It's Beginning to Look a Lot like Christmas - Michael Bublé

Як відомо, найбільш скандальним коханцем Білик був саме Дмитро Коляденко. Він романтично освідчився Білик під час передачі "Все для тебе", спустившись практично "з неба" на страховці.

Парочка завершила стосунки ще у 2006 році. Після розриву Ірина розповідала про дикі ревнощі Дмитра і бурхливі з’ясування стосунків, які закінчувалися викликами міліції і киданнями диванів.

Згодом виконавиця нарешті "звільнила" Коляденка і показала своє нове кохання.

А от наступним чоловіком Білик став танцюрист Дмитро Дікусар. Єдине "але" - це 15-річна різниця у віці між танцюристом та Білик. Проте це не стало на заваді бразильському шлюбу парочки.

Нагадаємо, у житті співачки Ірини Білик чоловіків було чимало. Тільки більш-менш офіційних нараховується вже четверо: продюсер Юрій Нікітін, модель Андрій Оверчук, хореограф Дмитро Коляденко та танцюрист Дмитро Дікусар.

Скільки коханих у зіркової співачки було насправді - наразі лишається таємницею.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Білик звернулася до рашистів: Ваша країна вже гниє зсередини

"Це було моє рішення": Білик зізналася, що її 6-річний син не має підтримки тата і рідко з ним бачиться

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів