"Там прослуховується все": Сумська зі сльозами розказала про спілкування з дочкою та онуками, що в Москві

9 лютого 2023, 13:16

Акторка Ольга Сумська, чия старша донька Антоніна Паперна продовжує жити у росії, переконана, що подібні сімейні трагедії під час війни переживають тисячі людей. Просто саме їй, як публічній особі, за це "прилітає" хейт від українців.

Про розлуку з дочкою та онуками Сумська говорила у інтерв'ю Світлані Леонтьєвій.

Зі слів акторки, вона не має друзів у росії, але має знайомих та колег, із деякими з них підтримує зв'язок.

 
Під час відвертої розмови Ольга не стримала емоцій

"Є люди, які просто поважають, і це відомі люди, я просто не називаю цих прізвищ, але хоча би дві відомі людини мені повсякчас телефонують і просто питають, як ми. Вони співчувають, вони все розуміють, вони втратили там роботу за свою позицію, і це дуже і дуже важко там. Тому що там терор. І там жорстокіше з кожним днем", - поділилася Ольга.

Звісно, постійно на зв'язку вона і з Тонею та онуками.

"Як ти собі уявляєш, щоби я не розмовляла з дитиною? Я завжди намагаюся знайти слова, щоб якось пояснити цю ситуацію. Я не знаходжу їх, тому що це страшний материнський біль. Там прослуховується все. Телефонувати можна, але говорити дуже стримано. Я просто дивлюся на онуків, як вони ростуть", - розплакалася зірка.

читаю ці страшні речі, які їй пишуть і мені пишуть, але я не можу нічого зробити просто. Це якась така безпорадність і трагедія тисяч людей і родичів, які там. Просто я відома людина, і мені прилітає", - пояснила вона.

 
Акторка розплакалася та перервала інтерв'ю, щоби заспокоїтися
скріншот із відео телеканалу "дом"

Як наголосила Сумська, її донька мусить думати про своїх дітей, 5-річну Єву і 3-річного Даню, чий батько - російський актор Володимир Яглич.

"Вона передусім мати. Мати цих неймовірних моїх кровинок", - зазначила актриса.

"Я їх не бачила вже рік, і ми отак по телефону просто спілкуємось. "Оля!" І відео пересилаємо. Я їм читаю українські казки. У них няня з Харкова, вона теж їм читає українською. Так що ми надолужуємо. Хоча б так", - поділилася вона.

Нагадаємо, Антоніна своєї позиції щодо війни жодного разу публічно не висловлювала. Після 24-го лютого акторка майже припинила було вести Instagram, але зі пів року повернулася з нейтральним, "мирним" контентом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сумська щодо можливої мобілізації російського зятя: Найстрашніша тема

Сумська: Я не маю права виправдовуватися перед українцями за свою доньку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів