"Життя вчило жорстко": Власова у 45-й день народження поміркувала про свій головний інсайт

9 квітня 2023, 10:03

9-го квітня українська співачка Євгенія Власова відзначає 45-річчя. З нагоди цього зірка поділилася дописом у своєму Instagram, в якому розповіла про власний інсайт, назвавши його "головним у житті".

"У свої 45 років, я бачила багато чого і пройшла багато випробувань… І навіть війну", – почала співачка, маючи на увазі, зокрема, серйозні проблеми зі здоров’ям, які їй довелося подолати п’ять років тому.

 
Раніше Євгенія заявляла, що не боїться старіти й не збирається перейматися цим

"В свій день народження я могла б написати величезний перелік інсайтів і правил мого життя. Навести багато прикладів, що до чого призводить, бо життя мене вчило жорстко. Але! У свій ювілей я хочу написати про головне в моєму житті.


Я відчула… Щоб в тебе не було з матеріальних благ, чи повна відсутність їх, багато друзів чи їх відсутність, наявність коханної людини чи відсутність її… Головне в житті – це любов! Вміння пронести її крізь роки буття на планеті Земля. Без любові все – ніщо; без любові нічого немає значення", – написала вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Evgeniya Vlasova (@eygeniavlasova)

Як відомо, співачка мала проблеми з кишковиком, через що у 2017-му навіть потрапила до реанімації. А 12 років до того артистка поборола інші проблеми зі здоров’ям. Спершу широкий загал вважав, що співачка мала проблеми з онкологією. Однак згодом сама Власова спростувала ці заяви, одночасно зазначивши, що пройти хіміотерапію їй таки довелося.

Нагадаємо, після одужання Євгенія повернулася до активних занять спортом і навіть брала участь у "Танцях з зірками".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

43-річна Власова про старіння: Не прагну розгладити зморшки та не збираюся панікувати на цю тему

"Скучила за своїм слухачем": Власова після довгого мовчання представила нову пісню. АУДІО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів