"Біль стає постійним супутником": Кухар показала, як зблизька виглядають ноги балерини

11 квітня 2023, 14:31

За магією, яку глядач спостерігає на сцені балетної вистави, стоять роки тяжкої праці та багато болю. Прима-балерина Катерина Кухар розказала про це у своєму Instagram, поділившись добрікою чорно-білих кадрів.

На одному з них - її вкриті синцями ноги.

 
Боляче дивитися...

"Якщо артист балету прокинувся зранку, а у нього нічого не болить — він помер…", - почала з жарту Катерина.

"І так все своє балетне життя… Постійна боротьба зі своїм тілом, своєю природою, намагання кожного дня вдосконалити його… Зробити ідеальними свої лінії, "зламати" свої стопи, розтягнути свої м’язи до 180 градусів — relevé lent та, нарешті, вивернути непідвладні твоїм бажанням суглоби у неприродний для них стан", - написала вона.

"Від перших балетних Plié і Tendu, перших мозолів від пуантів і до останнього танцювального подиху на сцені… Ти переборюєш себе, перемагаючи біль та травми і виходиш на сцену… Біль стає постійним супутником… Іноді ворогом, а іноді — другом. Він вибудовує твої сталеві кордони можливостей або руйнує наявні і розширює їх…", - поділилася зірка.

"Але з часом, ти до нього звикаєш… Як до шматочків пробки у пляшці улюбленого старовинного вина", - підсумувала вона.

Нагадаємо, 41-річна Кухар вважає, що закінчувати свою кар'єру прима повинна тоді, коли вона - зірка та королева, а не чіплятися до останнього. Коли цей момент настане і для неї, Катя, імовірно, зважиться народити ще одну дитину своєму чоловікові Олександру Стоянову.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Жінки і самообман": Кухар у піжамі зняла смішне ВІДЕО про свій сніданок

"Катя заводиться, всі ховаються": Стоянов розказав, як пішов від Кухар через яблучний качан


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів