"Вирішила, що сім'я їй не потрібна": батько, брат і сестра Меган Маркл поскаржилися на неї в інтерв'ю

1 травня 2023, 11:15

Батько, брат і сестра герцогині Сассекської Меган Маркл, із якими вона не спілкується вже декілька років, вирішили зробити чергову публічну спробу достукатися до неї.

В документалці 7NEWS Spotlight Томас Маркл, Томас-молодший та Саманта показали фото та відео з сімейного архіву і засудили небажання Меган родичатися.

Про це пише The Daily Mail.

 
Томас Маркл, Томас-молодший та Саманта вкотре поговорили про Меган із журналістами
скріншоти з відео 7NEWS Spotlight на youtube

Як висловився 78-річний Томас, дочка "вбила його, а тоді відгорювала". Але він навідріз відмовляється "бути похованим нею" та досі сподівається на відновлення стосунків. Зокрема мріє побачити онуків, Арчі та Лілібет.

"У них буде мій ніс, будуть мої очі", - переконаний чоловік.

"Усе життя ми були дуже близькі. Вона жила зі мною з шостого класу. Зі мною вона пройшла старшу школу, зі мною пройшла коледж. Я хотів би, щоби ми змогли сісти та побалакати. Хотів би, щоби ми розібралися з нашими протиріччями. Меган - вона любила мене. Я - її герой. Та зненацька мене було викинуто", - побідкався Томас.

Маркл пригнічений, що навіть те, що торік він переніс інсульт, не змусило дочку зглянутися над ним.

 
Томас досі сподівається на примирення з донькою

"Вона має щодня себе запитувати: "Чому я так чиню з моїм батьком?", - засудив сестру Томас-молодший.

"Мені його (батька) шкода, я не думаю, що він має бути позбавлений доньки. Якби не його тяжка праця та не любов до неї, вона не була би зараз там, де вона є. Одного дня Меган усвідомить, що втрачає дуже хорошу, міцну родину. Я маю на увазі те, що, хай там що, ми досі разом, і це неоціненно", - зазначив він.

"Тато нічого не зробив, а вона просто одного дня прокинулася в новому світі та вирішила, що сім'я їй не потрібна. Я вважаю, що вона мала чіткий мотив для того, щоби поставити на сім'ї хрест, це, вочевидь, виправдало би всі брехні, які вона оповіла королівській родині", - вважає зять принца Гаррі.

 
Родичі герцогині поділилися її архівними фото та відео

Не стала мовчати і сестра Меган, Саманта, обурена тим, що в інтерв'ю Опрі герцогиня свого часу заявила, що була "єдиною дитиною".

"Я зву її моєю сестрою, моєю маленькою сестрою. Вона була моєю маленькою сестричкою", - наголосила Саманта.

Вона також пригадала, як Меган уперше розповіла рідним про Гаррі.

"Тату, я познайомилася з принцом" - це мені багато про що сказало. Не "тату, я познайомилася з прекрасним чоловіком, він дуже цікавий і я хочу краще його пізнати". А "я познайомилася з принцом", - наголосила Саманта.

 
Маленька Мег із татом

На думку жінки, Меган здавалася собі "недостатньо хорошою" для королівської родини та відчувала потребу себе якось прикрасити, щоби викликати захоплення. Саме тому, припускає Саманта, її сестра вирішила відмежуватися від батька і всього, чим йому завдячує.

"Натомість вона зробила от що: зайнялася самопрославлянням, виключивши всіх інших із рівняння, наче вона існувала в вакуумі. На мою думку, якби не тато, вона досі була би офіціанткою", - заявила Маркл.

 
Сестра Маркл якось навіть приїздила до Лондона, щоби зустрітися з нею, але в палац її не впустили

Нагадаємо, в лютому Саманта подала на Меган до суду, звинувативши сестру в наклепі. Погрожував дочці позовом і Томас Маркл.

Фото AFP з сайту Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Батько Меган Маркл заявив, що Опра використала її та "знесиленого" Гаррі

Батько Меган Маркл розкритикував її за "скигління": Мені не до душі те, чим вона стала

Сестра Меган Маркл звинуватила її в заздрощах "красуні Кейт": Вона ніколи з нею не зрівняється

Дякувати Кейт: експерт назвав причину, чому Меган Маркл пропустить коронацію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів