Поцілувала двері: чорнороту сестру Маркл не впустили до Кенсингтонського палацу

8 жовтня 2018, 13:15

Єдинокровна сестра дружини британського принца Гаррі Меган Маркл, Саманта Маркл (Грант), яка вже кілька місяців поспіль ллє бруд на свою зіркову родичку через соцмережі та ЗМІ, вирішила на цьому не спинятися. Жіночка прилетіла до Лондона і спробувала потрапити до Кенсингтонського палацу. Їй це не вдалося.

Від брами палацу герцогиніну сестру, яка страждає на розсіяний склероз та пересувається в інвалідному візку, розвернув охоронець.

Сестра Меган Маркл намагалася нанести несподіваний візит до Кенсингтонського палацу

Як пише The Daily Mail, Саманті, котра намагалася бодай листа передати Меган, довелося вдовольнитися купівлею сувенірних масок із обличчями Меган та Гаррі.

За інформацією The Mirror, за два тижні до того, як вона явилася непроханою гостею до королівської родини, жінка надіслала до Кенсингтонського палацу листа, в якому попереджала про "ескалацію" ситуації в разі, якщо їй не буде призначено зустрічі з Меган. Вочевидь, погроза не спрацювала.


Днями Саманта несподівано публічно вибачилася перед Меган, пояснивши, що це просто "шаленство медіа" виявилося надто сильним випробуванням для всієї родини.

Вона запевнила, що дуже хотіла би повернути все назад, і що "і уявити не може, наскільки боляче її сестрі".

Але, як пише The Huffington Post, це виявилося лише паузою перед новою атакою, мішенню якої на цей раз стала мама Меган, Дорія Регланд.

"Більшу частину її (Меган) життя її ростив тато, а Дорія не дуже й була поруч. Вона (Меган) мусить помиритися з батьком, який дав їй усе. Її матері взагалі не було поруч із нею", - написала Саманта у Twitter.

Вона оголосила, що Дорія була "недільною мамою", тоді як батько, Томас сам опікувався 12-річною Меган, водив та забирав зі школи.

"Він зробив для неї більше, ніж будь-хто в її житті", - наголосила Саманта.

Раніше ж жіночка заявляла, що як Меган не зглянеться на свого старого і не налагодить із ним стосунки, то смерть Томаса буде на її совісті.

Герцогиня Сассекська (чомусь) не квапиться представляти Єлизаветі ІІ свою рідню

Нагадаємо, публічно сварити та соромити Меган Маркл її рідня почала тоді, коли зрозуміла, що не потрапила до списку запрошених на королівське весілля. Крім Саманти охоче балакав із журналістами старший брат Меган, Томас-молодший. Він навіть закликав принца Гаррі не одружуватися з його сестрою.

Як відомо, батько Меган мав вести її до вівтаря, але мало не останньої хвилини відмовився летіти до Британії, пояснивши це проблемами зі здоров'ям. Нині він теж періодично звертається до доньки через ЗМІ, бідкаючись, що новоспечена герцогиня викреслила його зі свого життя.

Тим часом Дорія Регланд, подейкують, уже готується переїхати зі США до Британії, щоби жити з зятем та дочкою й особисто глядіти майбутніх онуків.

Фoто з Twitter, з мікроблогу Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів