Саакашвілі розсекретив стать та ім'я своєї четвертої дитини

6 липня 2023, 09:15

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі розсекретив стать та оголосив ім'я дитини, яка нещодавно народилася у нього в Україні і мамою якої, судячи зо всього, є депутатка Ліза Ясько.

Ув'язнений Саакашвілі написав листа головній редакторці УП Севгіль Мусаєвій, в якому перелічив, чим для нього є Україна. У переліку він, зокрема, зазначив свою дочку Жасмін.

"...Отже, що для мене Україна? Це важлива частина мого життя і моєї боротьби. Я провів більшу частину свого свідомого життя в Україні. Зараз я розмовляю українською вже краще, ніж російською.

Україна – це мій будинок у Києві, невеличка земельна ділянка в Миргороді. Україна – це моя особлива любов – місто Одеса. Україна – це величезна кількість моїх друзів, а віднедавна Україна – це моя маленька донька-українка Жасмін, яку я ще не мав можливості побачити і потримати на руках", - повідомив Міхеіл.


 
У Саакашвілі з Ясько, про яку він не згадав у листі, народилася донька Жасмін

Нагадаємо, на початку червня Єлизавета Ясько оголосила, що стала мамою. Щоправда, ані імені батька дитини, ані ім'я самої дитини депутатка не повідомила. Однак про її роман із Саакашвілі було відомо з 2020 року.

Ще рік тому Саакашвілі оголосив, що має позашлюбну донечку від грузинської співачки Софо Ніжарадзе. Тож тепер у експрезидента Грузії є двоє синів від першої дружини та дві позашлюбні дочки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хіба вона не особлива?": Саакашвілі похвалився успіхами 3-річної доньки

"Його українське продовження": Ясько оголосила, що народила від Саакашвілі

"Мої дві найбільші радості": Саакашвілі показав 2-річну доньку та її маму на мітингу в Тбілісі

Ясько про стосунки з Саакашвілі: Він вдячний ексдружині, але час іти вперед

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів