Депутатка Дмитрієва засвітилася у блузці за 20 тисяч. ФОТО

7 серпня 2023, 12:00

У мережі продовжують обговорювати скандальний допис ексрадника глави МВС Вадима Денисенка щодо виїзду чоловіків за кордон після закінчення війни.

Серед тих, хто вирішив висловитись – депутатка "Слуги народу" й затята любителька важкого люксу Оксана Дмитрієва.

У Facebook вона поміркувала про кроки, необхідні для стимулювання "бажання українців не тікати світ за очі". А свої думки проілюструвала портретним фото.

Для знімку Дмитрієва попозувала у блузці бренду Zimmermann, вартість якої коливається у різних ритейлів від 495 до 542 доларів (18500-20200 тисячі гривень).

 
До речі, цей бренд обожнює чимало селебріті. Наприклад, Джей Ло часто обирає одяг від Zimmermann у повсякденному житті
фото з facebook оксани Дмитрієвої

Цікаво, що Дмитрієва, для якої посвітити коштовними лахами у Верховній Раді – звична справа, цього разу обачніше підійшла до прикрас на фото.

Схоже, депутатка, заблюрила циферблат аксесуару. Як відомо, Дмитрієва вже потрапляла у ЗМІ зі своїм діамантовим годинником від бренду Jacob & Co, вартістю 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, Дмитрієва не єдина, хто вдається до хитрощів, аби виглядати в очах користувачів мережі скромніше. Депутатка Лариса Білозір, наприклад, не обтяжує себе фотошопом, а просто знімає Cartier та Van Cleef заради світлини у Верховній Раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Chanel, Dior та "бюджетний" Michael Kors: які сумки вигуляли депутатки в передкарантинну Раду

Депутатка Грішина засвітила браслет від Cartier вартістю понад 150 тисяч

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів