"5 днів не чинила насилля": Раміна розказала про загострення булімії та як планує лікуватися

2 травня, 18:00

Блогерка Раміна Есхакзай, яка вже довгий час є заручницею РХП, розказала про загострення булімії.

У своєму Telegram-каналі "Неслух" Раміна розповіла, що за останні пів року лише п'ять днів не знущалася зі свого організму.

"Скоро буде майже рік, як я хочу впоратися без антидепресантів та знову почати жити, а не три дні нормально, далі два їм все підряд та блюю, потім знову спочатку.

Мій максимум за останні пів року, коли я не чинила насилля над своїм організмом, - це п'ять днів. Рівно п'ять днів я не мучила себе, споживаючи все підряд, щоб мій мозок відключився на час, поки я споживаю їжу", - зізналась ведуча.


Поки блогерка ніяк не може змінити свою харчову поведінку

Поки блогерка ніяк не може змінити свою харчову поведінку

фото з instagram

Раміна Есхакзай наголосила, що працює з психотерапевтом, коучем та нутриціологом, однак поки не помічає позитивних змін.

"Я регулярно працюю з психотерапевтом, коучем, нутриціологом. Але зараз ефект або низький, або його немає, бо я просто не можу виконувати рекомендації. Якщо я все-таки буду приймати антидепресанти, то це для того, щоб змінити нейронні зв'язки та патерни поведінки", - пояснила ведуча.

Як відомо, окрім Раміни від на РХП страждала і блогерка Саша Бо. Після розлучення з першим чоловіком Саша розказувала про пік булімії та як лікувалася.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів