"Наглий, так ще й алкаш": дружина Остапчука згадала смішні й зворушливі подробиці початку їхніх стосунків

1 липня, 10:45
Володимир Остапчук і його третя дружина

Катерина - третя дружина 39-річного Володимира Остапчука

Дружина шоумена Володимира Остапчука, Катерина, яка раніше вже з гумором оповідала, як вони познайомилися, вирішила поділитися більш особистими та зворушливими деталями початку їхньої лавсторі.

Як зізналася молодиця, Вова, який тоді саме оговтувався від розриву з попередньою супутницею життя, Христиною, здався їй душевно пораненим та викликав бажання обійняти і заховати від людей.

Катерина розказала про це, відповідаючи на запитання підписників у Insta-сторіс.


Із її слів, коли вона допомогла своєму майбутньому чоловіку розблокувати його акаунт, він їй за це навіть не подякував, тож вона подумала, що він "наглий". Спілкуватися ж вони почали аж три місяці по тому, коли Володимир на її сторіс із келихом вина відповів фотографією, на якій теж п'є вино.

Дружина Остапчука розказала історію їхнього знайомства

Володимир та Катерина уклали шлюб навесні

"Я подумала: "Клас, наглий, так ще й алкаш" і просто лайкнула цю фотку. Він написав, що, якщо я не проти, то ми можемо продовжити, але разом, і запросив мене ввечері зустрітися", - поділилася Остапчук.

І хоча на другу зустріч із телеведучим вона не погодилася, все одно не могла викинути його з голови.

"Мені здалося, що я йому щиро сподобалася. І він був чи не першим чоловіком, від якого не було якогось пошлого вайбу. Мене дуже дратували чоловіки, які надсилали вогники на сторіс із тілом чи на побаченні говорили про секс тощо", - зізналася Катя.

"Вова, навпаки, мені здався дуже романтичним, глибоким, але абсолютно душевно пораненим. Хотілося його обійняти і заховати від людей", - пригадала вона.

Третя дружина Володимира Остапчука про їхнє знайомство

Торік Христина натякнула, хто кого кинув

Далі було нічне листування та ще одна зустріч, під час якої Вова дав майбутній дружині ключі від своєї квартири на той випадок, якщо вона не встигатиме додому до початку комендантської години. Наступного дня Катерина зварила шоуменові доленосний суп, і більше пара, як відомо, не розлучалася.

"Що з його боку, що з мого такий сценарій - дивна історія. Але як сталося. Він каже, що в нього був такий душевний порив. А мені він здався тоді якоюсь такою рідною людиною, якій можна довіритися", - написала Остапчук.

Дружина Володимира Остапчука розказала про початок стосунків

Нагадаємо, наприкінці червня Катерина відсвяткувала 24-річчя і показала, що подарував їй чоловік.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів