Одруженому Сміту закидають роман із жінкою, схожою на його чинну дружину. Фото

7 червня, 13:45
Вілл Сміт на прем'єрі

Невже зірка таки має стосунки з іншою жінкою?

фото GETTY IMAGES

Поки широкий загал дивується неоднозначній поведінці подружжя Смітів, які спершу заявляють про розрив, а потім позують родиною на парадному хіднику, у ЗМІ починають будувати власні теорії.

Принаймні, як пише page Six, у Вілла Сміта особисте життя начебто розвивається повним ходом. На черговій прем’єрі стрічки "Погані хлопці" серед гостей помітили жінку, з якою актор час від часу світився на людях.


Незнайомка, яка іміджем схожа на дружину актора Джаду Пінкетт-Сміт, не фотографувалася із головною зіркою вечора. Натомість, скромно стояла осторонь та спостерігала за подіями довкола Вілла.

Що ж, як відомо, сама Джада Пінкетт-Сміт раніше заявляла, що вони з благовірним вже понад 7 років не разом. Однак просто офіційно не розлучені.

Вілл Сміт і Джада Пінкетт-Сміт

Здається, в родині Смітів вирують ще ті пристрасті

фото з Instagram

При цьому, широкий загал знає і про зраду жінки із другом її сина Джейдана. Горе-коханець у 2020-му публічно заявив, що отримав благословення Сміта на роман з його дружиною.

Нагадаємо, із цією ж незнайомкою актра бачили у грудні 2023-го. Двійко потрапили в об’єктив папараці на вулицях Лос-Анджелеса.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів