Бюндхен розійшлася з тренером, із яким їй приписували зраду ексчоловіка - відома причина

14 червня, 14:30
Супермодель Жізель Бюндхен

Жізель більше не в стосунках

фото з Instagram Жізель Бюндхен

Супермодель Жізель Бюндхен поповнила ряди завидних холостячок. Адже, як пише Page Six, бразилійка розійшлася зі своїм тренером з джиу-джитсу Жоакимом Валенте, з яким зустрічалася начебто з серпня 2023-го.

Причиною розриву стала пильна увага громадськості до нього і тавро розлучника. Як відомо, раніше ходили чутки, що Жізель пішла від зірки американського футболу Тома Бреді саме до Валенте.

"Жоаким – простий хлопець. Він не звик до такої уваги, яка сиплеться на нього. Він став частиною жарту. Люди почали насправді його питати, чи він причетний до розлучення. Він це ненавидить", – сказав інсайдер.


Ексбойфренд Жізель Бюндхен Жоаким Валенте

Жоаким не витримав тиску з боку ЗМІ

фото з соцмереж

Також, подейкують, сама модель звинувачує у розриві свого колишнього чоловіка. Все через інцидент на одному з офіційних івентів, коли ведучий пожартував з Бреді. Мовляв, "хлопче, від тебе дружина пішла до тренера". Тоді Том нічого не відповів, а згодом ніяк це не прокоментував.

"Мовчазною згодою та подальшими заголовками у ЗМІ про це він фактично поставив на спину Жоакима мішень", – сказав інсайдер, близький до моделі.

Гравець в американський футбол Том Бреді

Модель звинувачує ексчоловіка у негараздах в стосунках

фото з соцмереж

Як відомо, Бюндхен та Бреді розійшлись після 13 років шлюбу. У пари за цей час народилося 2 дітей: 14-річний син Бенджамін та 12-річна дочка Вів’єн.

Нагадаємо, Бюндхен заперечувала роман із тренером як причину розлучення з Бреді. Натомість, як вона розповіла згодом, їхні почуття виникли на основі дружби вже після розлучення.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів