Філімонова пророчить Януковичу успіх в модельному бізнесі

14 серпня 2008, 15:22
Аби спонукати зірок буди більш відкритими і менш пафосними, дописувачка ТаблоIDу і національний директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Аня Філімонова роздяглася і розповіла про своє ставлення до Віктора Януковича-молодшого.

Ню Філімонова постала перед фотографом "Playboy". Фото сесія, за її словами, включала всього дванадцять образів.

"Найяскравішим, на мій погляд, став образ оперної діви топлес, що йде по червоній доріжці. Але не менш епатажним був образ, у якому я у стилі "ню" сиджу на стільці і прикриваю інтимні місця статуеткою Оскара", - розповіла вона "Бліку".

Кожне вбрання, яке використовувала Аня для фотосесії, коштує не менш як 5 000 доларів. А загальна вартість прикрас, які були на ній під час зйомок, становить 1,5 мільйони гривень.

Окрім того, що Філімонова відверто покаже своє тіло читачам чоловічого глянцю, вона ще й відверто поділилася своїми чоловічими секс-символами.

"У мене є три секс-символи: Нестор Шуфрич, Ющенко-молодший і Янукович-молодший. Особливо Янукович! Він не зіпсований брудом політики і шоу-бізнесу. Я вважаю, якби Віктор спробував себе у модельному бізнесі, то не прогадав би", - зауважила вона.

Водночас Філімонова поділилася думками з приводу зіркових романів і піарно вигаданих любовних історій. Так, роман регіоналки Бережної та співака Андрія Кравчука вона правомірно назвала піаром.

"Я думаю, це придуманий піар... Не маю нічого проти Андрія, але Іра гідна більшого. Тим більше, я чула з достовірних джерел, що Бережна зустрічається з олігархом", - пояснила Аня.

На рахунок же шлюбу Ірини Білик з Дімою Дікусаром Філімонова сказала, сміючись: "Ну, Іра ж ніколи не була одружена. Я гадаю, на даний моменту, їм просто добре вдвох і вони живуть разом. Хоча, на мій погляд, пара Білик-Коляденко була більш ексцентричною і шоу-бізнесовою".

Водночас шлюб Тіни Кароль та її продюсера Євгена Огіра, на думку Ані, побудований не на грошах. На думку Філімонової, цей шлюб буде найтривалішим за всю історію українського шоу-бізнесу.

А готова фотосесія з Анною вийде вже у жовтневому номері популярного журналу.

Фото "Бліка"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали