"Місіс Світу" Камалія овдовіла, а Марчин Мрочек став її коханцем

24 вересня 2008, 11:06
Хто б міг подумати - на білявку з пуделем, тонкоголосу незрозумілу "зірку" Камалію запав переможець українських "Танців із зірками-3" та танцювального "Євробачення-2008" Марчин Мрочек!

Причому у житті Камалії відбулися зміни - з просто "Місіс Світу 2008" вона перетворилася на Місіс Вдову. Благо, тільки на знімальному майданчику.

Так, білявку залучили до зйомок повнометражної художньої комедії "Весела вдова", пише "Комсомольська правда в Україні". Тож з вересня Камалія величезну кількість часу проводить разом із поляком, який встиг полюбитися українським телеглядачам.

Марчин Мрочек і Камалія закрутили міжнародний роман

Мало того, вітчизняна місіс опинилася не лише у фокусі героя Марчина Мрочека, а ще й у полі "обстрілу" підступного російського шоумена Дмитра Нагієва. Подейкують, що останній вже кілька разів після закінчення зйомок натякав Камалії, що у нього вечір вільний... Однак, білявка наразі нібито тримає оборону.

Що до сюжету стрічки, то у його основу покладено фабулу класичної оперети Франса Легара "Весела вдова".

Спокусник-Нагієв поклав око на українську місіс?

Багата вдова банкіра-мільйонера з невеликої балканської держави, Ганна після смерті чоловіка приїжджає у Париж розвіяти тугу. Однак тут не все так просто: адже якщо жінці здумається вийти заміж за іноземця, незліченні капітали спливуть із її країни, яка знаходиться на межі банкрутства.

Дію фільму його творці обіцяють перенести у наші дні. У якості режисера на знімальному майданчику можна побачити Леоніда Горовця, який зняв фільм "Дамський кравець" з Тетяною Васильєвою та Інокентієм Смоктуновським.

Тепер у співачки-благодійниці новий статус - кіновдова

Загалом же знімальним процесом керує українсько-американський продюсер Володимир Хорунжий. "Весела вдова" - його третій проект в Україні, після "OrAngeLove" і "13 місяців" з російським бритоголовим мачо Гошею Куценко у головній ролі.

Головні ролі у "вдовиній" картині виконають, відомі артисти українського, російського та польського шоу-бізнесу.

А героїні Камалії доведеться з'ясовувати стосунки з чоловіком і коханцем у замку XVI-го століття. Між іншим, саме Дмитро Нагієв стане законним чоловіком "веселої вдови". Польському ж актору Марчину Мрочеку відведена роль палкого коханця.

Марчин Мрочек став коханцем Камалії

"Тут так холодно - можна й придатки відморозити", - скаржився Нагієв на зйомках.

"Це несправедливо: мені доводиться прокидатися на кілька годин раніше, ніж чоловікам, щоб поспілкуватися з костюмерами і гримерами", - бідкалася невиспана Камалія.

Наразі основний знімальний процес проходить у Вільно. Однак часто знімальна група виїжджає і "на натуру".

Фото "Газети по-українськи", прес-служби "1+1", "Жизнь.ру" та "Комсомольської правди в Україні"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали