Довгий роздягнувся і зібрався одружитися з моделлю. ФОТО

Середа, 20 січня 2010, 12:56

Секретар Київради Олесь Довгий у вівторок очищався від гріхів в одних трусах. На Водохреща Лесик, слідом за Ющенком і Балогою, пірнув в ополонку.

Окрім того, як з‘ясувалося, невдовзі улюбленець мера Києва Леоніда Черновецького може позбутися дорогої свободи. Лесик, кажуть, зібрався одружитись.

Олесь Довгий на Водохреща таки стрибнув у крижану воду. Купався він у Гідропарку. Причому, судячи зі слів Довгого, омиваючись у зарядженому "величезною енергією і невичерпною силою" Дніпрі, він також розраховував очиститися від гріхів.

 Довгий в трусах очищався від гріхів
 "Я безгрішний!!!" - думав напівголий Лесик і все щільніше заплющував очі

Та ще й весілля у секретаря Київради, можливо, зовсім на носі. Дружиною Довгого має стати 23-річна модель, пише "Сегодня". Тож холостим до свого 30-річчя (навесні) Олесь може й не дожити. Та, може, й не треба - він же давно знає, чого хоче від жінки.

Як розповідає джерело в мерії, саксофоніст-початківець давно зустрічається з дівчиною. Можливо, і в дим вони напивалися разом...

Навесні Олесю має виповнитися 30. Холостим не доживе? 
Подейкують, Довгий зібрався одружуватись

А друг Довгого, секретар донецької міськради Микола Левченко запевнив, що дівчина у Лесика - нічогенька.

"Вона дуже гарна, цікава, добра людина. Тож у мене з'явився шанс погуляти на весіллі", - сказав він.

Окрім того, за його словами, Черновецький вважає, що Довгому пощастило. Друг Олеся розповів, як вони якось утрьох поспілкувалися:

"Мер сказав нам дивну штуку: "Ви зробили помилку, що не одружилися у 18 років. Я особисто одружився ще студентом, у мене нічого не було за душею, крім моєї любові.

І моя дружина досі мене любить і сприймає таким, який я є. А ви вже чогось досягли в житті, а тому завжди буде небезпека, що ви нарветеся на нещирість. А от Олесю пощастило. Його щиро кохають, і не за положення у суспільстві".

Черновецький запевняє, що Олесика кохають щиро, за просто так, так би мовити 
 Скоро Довгого прибере до рук довгонога модель?

Натомість сам секретар Київради про своє інтимне - ані пари з вуст. "Я не хочу говорити про особисте життя", - каже Довгий.

Нагадаємо, рік тому Черновецький пропонував один мільйон доларів тому, хто знайде для Довгого наречену:

"Шукайте йому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".

Цікаво, чи довелося Черновецькому платити за нову пасію для Лесика.

А він не вірив, що за гроші можна знайти і наречену 

Схоже, Олесь Довгий - слабкий на панянок модельної зовнішності. Так, два роки тому ТаблоIDу вдалося поспілкуватися з тоді ще дівчиною секретаря Київради, моделлю Playboy Вікторією Левищенко.

Ця кохана обійшлася Лесику, за її словами, як мінімум у 100 000 доларів у вигляді крутого "BMW". Щоправда, сам протеже Черновецького історію з таким дорогим подарунком коханці називав дівочими фантазіями.

А ще раніше ТаблоIDу стало відомо про роман Довгого з непримітною дівчиною Юлією. Із нею Лесик влаштовував інтимні посиденьки у клубі та водив її у кіно.

Фото з сайту КМДА та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Черновецький заплатить мільйон доларів тому, хто знайде Довгому наречену!

"Шукайте Довгому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів