Онопка після Онищенка захотіла заміж за донецького

18 жовтня 2011, 08:00

Українська супермодель Сніжана Онопка вперше по-справжньому хоче заміж. Як виявилося, за колишнього бойфренда Наталі Ворони, що свого часу народила сина екс-міністру Шуфричу.

Телеведуча Катя Осадча розпитала Сніжану у рамках Паризького тижня моди, на показі Валентина Юдашкіна.

Як зізналася "Світському життю" Онопка, її плани переїхати на постійне проживання до Парижа так і не справдилися.

"Так. Так не вийшло, але я проводжу тут дуже багато часу. Так не вийшло, тому що, я думаю, що зустріла свою долю. Я закохалася. Я збираюся виходити заміж. Я не можу зовсім переїхати", - повідомила Сніжана, яка не поважає бідних чоловіків.

Як з‘ясувалося, серце моделі полонив її давній знайомий і друг на ім‘я Микола Щур, з яким вона з'являлася на ТаблоID у червні.

Секс між друзями буває! Сніжана Онопка закохалася у свого давнього знайомого Миколу Щура

"Насправді незрозуміло, як все так вийшло. Ми знали стільки років один одного, та склалося все саме так, що я дійсно його дуже кохаю і вірю в те, що він кохає мене. І готова вийти заміж по-справжньому, та дійсно вперше", - запевнила Онопка.

Українська красуня закохана по самі свої гарненькі вушка. І, на відміну від попередніх своїх спроб вийти заміж, цього разу Сніжана вірить, що все буде гаразд.

"Так, вже все готово. Для мене було дуже важливим, щоб він познайомився з моєю родиною. І він летів раніше з моєю мамою та братом до Туреччини, тому що в мене була робота і я не змогла полетіти. І вони дуже добре поладнали - для мене це було дуже важливо. Я прилетіла всього на 5 днів туди. Ось. І він попросив руки в моєї мами", - повідомила Онопка.

"Ми купили обручки і, як тільки в мене буде вільний час…. Мені не потрібне якесь особливе святкування. Я не дуже люблю весілля. Мені не потрібна якась особлива сукня. Я просто… просто хочу сім‘ю і просто хочу, аби ми були разом", - запевнила супермодель.

Як зізналася Сніжана, мама весь час каже їй, що хоч раз у житті, але весільну сукню треба одягнути.

"Я хочу просто якусь звичайну білу сукню. І мені неважливо яка вона буде. Мені важливий сам процес. Мені важливо одягти обручку на палець, та навіть не стільки обручку на палець, скільки знати, що це моя людина, що це здійснилося, і ми будемо разом – ось, що для мене важливо", - наголосила 24-річна зірка подіумів.

Сніжана не любить сукні, але заради мами одягне?

Як було зазначено у телепрограмі, обранець Сніжани – донецький бізнесмен і вся його родина у Донецьку.

"Знаєте, я вже кілька разів намагаюсь туди поїхати, але в мене не виходить, тому що я весь час подорожую. І коли я прилітаю, в мене просто нема сил летіти ще й у Донецьк. Я хочу побути зі своїми рідними. Вони вже бачили мої фотографії, вони вже знають, чули. Я познайомилася з його сестрою. Але з батьками, на жаль, ще ні", - визнала Онопка.

Окрім того, як з‘ясувалося, Микола Щур якийсь час жив у громадянському шлюбі із Наталею Вороною. Що цікаво, колишня дружина регіонала Нестора Шуфрича була старшою за свого донецького бойфренда. Окрім того, за словами Осадчої, парочка досить часто сварилася.

"По-перше, це неможливо назвати шлюбом, тому що, скільки років було йому, і скільки років було Наташі… - давайте почнемо з цього", - спершу сказала Онопка.

Однак імовірно вже за мить Сніжана оговталася і додала:

"Те, що в нього було якесь минуле – у на у всіх було минуле. І те, що Наташа була старша за нього – це не мої проблеми. Це було їхнє особисте. І якщо вони хочуть, вони можуть дружити – для мене це не має жодного значення. Абсолютно. Вони там зідзвонюються з якихось питань".

"Я абсолютно не ревную, тому що я знаю, що він мене кохає. Я в цьому впевнена на тисячу відсотків", - підкреслила вона.

На ремарку про те, що чоловіки до неї ставляться "як до супермоделі, як до трофею", Онопка відрізала:

"Я дійсно відчуваю та бачу. Я досить розумна дівчинка, мені майже 25 років. Я можу розібратися, хто і як до мене ставиться. Для кого я трофей, а для кого я просто жінка".

Онопка: "Я досить розумна дівчинка, мені майже 25 років. Я можу розібратися... Для кого я трофей, а для кого я просто жінка"

Між іншим, Коля ніколи не приїздив на покази, в яких брала участь Сніжана.

"Ні. Ніколи не хотів і не просив. Я колись йому казала, якщо хочеш – прилітай", - зізналася вона.

Як раніше повідомляв ТаблоID, "любов і справжні стосунки" Сніжани Онопки та бізнесмена Олександра Онищенка протривали всього чотири місяці. Щоправда з 2009-го по початок 2010-го року пара не лише встигла чимало разів засвітитися на публіці, а й кілька разів призначити і скасувати дату весілля. Втім, як зауважила ТаблоIDу Сніжана, вони не зійшлися характерами.

Фото з сайту "Українська правда. ЖИТТЯ", фото журналу "Cover" з сайту pennylifeinpics, а також фото "Main People"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали