Симоненко сам купає позашлюбну дочку і злиться на журналістів

Середа, 8 квітня 2009, 12:47
Як і обіцяв, лідер Компартії Петро Симоненко почав балувати свою позашлюбну дочку. Поки що батьківською увагою і купаннями.

Нагадаємо, 22-го січня 2009-го року Петро Миколайович втретє став батьком. Цього разу, після двох синів, у нього народилася дочка. Правда не у шлюбі, зате із коханою жінкою-журналісткою Оксаною.

А у вівторок під час поїздки у Запоріжжя Симоненко поділився з пресою своїми новинами та образами, пише "Комсомольська правда в Україні".

Він, зокрема, розповів, що старається проявляти до своєї двомісячної доньки Марії якомога більше турботи.

"Намагаюся приділяти маляті якнайбільше уваги - навіть намагаюся самостійно купати її по вечорах", - поділився комуніст.

 Симоненко сам купає свою дівчинку

Нагадаємо, ім‘я дочці Симоненко та його коханка, а тепер вже громадянська дружина Оксана Ващенко обрали не просто так.

"Я дуже вдячний Оксані за те, що саме вона запропонувала назвати дитину на честь моєї матері Марією", - підкреслив Петро Миколайович.

Симоненко завжди носить із собою у мобільному телефоні фотознімок своєї малечі. Як пише газета, це фото стоїть на заставці його мобіли. Нагадаємо, саме зображенням своєї Машути милується Симоненко під час засідань у Верховній Раді.

 Лідер КПУ і на роботі дочкою все ніяк не намилується

Правда, сам комуніст, як пише видання, це фот нікому не показує, зокрема журналістам, на яких взагалі ображений. ЗМІ, бачите, роздули справжній скандал з теми його пізнього батьківства і розлучення.

Водночас, за словами Петра Миколайовича, однопартійці його в цій історії всіляко підтримують.

 Симоненко з Ващенко. Вихід у світ

"Мої товариші по партії дуже правильно зрозуміли мене", - запевняє він.

"До того ж ми зробили соціологічні виміри громадських настроїв. Тож те, що у мене народилася дочка, ніяк не вплинуло на них! У даній ситуації я почуваюся цілком щасливою людиною!" - додав Симоненко.

Нагадаємо, 30-го січня цього тепер вже колишня дружина Симоненка Світлана, мати двох його синів, оголосила про те, що комуніст із нею розлучається.

Тоді ж стало відомо про те, що причиною розлучення стала коханка Петра Миколайовича та народження його позашлюбної доньки. Власне, дочку він і визнав публічно вже на початку лютого. Далі у пресі велася така собі "перепалка" між колишньою та нинішньою коханими лідера КПУ.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Бліка", "УНІАН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Симоненко збирається балувати свою позашлюбну доньку та сам її сповиває

Ващенко про дочку і Симоненка: "Він постійно носить Машу, вона вже звикла до його рук. Кажу йому: "Потрібно її у ліжечко, а то звикне засинати на руках". А він мені: "Нічого страшного, треба буде - буду носити"
Фокус

Коханка Симоненка розповіла, чому приховувала вагітність. ФОТО

"Каблучки з великим діамантом у мене точно немає. Парфуми дарував і квіти ледве не щодня. На Новий рік - відеокамеру. Ще ноутбук, про який я давно мріяла. Я люблю практичні подарунки, пов'язані з технікою", - каже практична Ващенко.
Останні матеріали
Більше матеріалів