Лазарович двічі викинувся з балкону

15 березня 2010, 18:43

Поки у Януковича вирішують долю Василя Лазаровича і "Євробачення", сам співак намагається довести, що він людина цікава.

28-річний Вася розповів про польоти з балкону, свою любов до картоплі з медом, патент на кохання та костюми по 4000 доларів.

Хоча поїздка Лазаровича на пісенний конкурс "Євробачення-2010" висить на волосині, молодик продовжує повторювати, що він таки заспіває в Осло. Певно, Лазарович вірить: коли щось постійно потроювати, воно неодмінно збудеться.

"Кастинг був проведений легітимно. І я вже заявив про себе, як учасник "Євробачення", - наголошує Вася "Бліку".


Так, Лазарович вже мав відзняти кліп на конкурсну пісню "I Love You", якою хоче підкорити Європу.

Лазарович чіпляється за "Євробачення" зубами

"Пісня буде розривати з перших нот! На сцену вийду в одному з двох образів: модного мачо або рокера", - обіцяє лисий красень.

При цьому в інтерв‘ю Вася обмовився, що до підбору одягу взагалі ставиться відповідально.

"У моєму гардеробі багато брендових речей. Середня ціна костюмів близько $4000", - наголосив він.

Також Лазарович підкреслив, що проблем з грошима на поїздку до Осло у нього нема - завдяки, зокрема, різним "структурам"...

Середня ціна костюмів Васі близько $ 4000. А так і не скажеш...

"Хоч я не бізнесмен, але по життю мені щастило на зустрічі з бізнесменами і різними структурами, яким я був необхідний і вони мені були необхідні. Тому близько $800 000 на поїздку я вже зібрав: у друзів та спонсорів. Все тому, що вмію налагоджувати зв'язки і навіть роботу сантехніка можу побудувати так, щоб вона приносила доходи", - похвалився він.

Подумати лишень, а у дитинстві ця людина стрибала з балкону:

"Поки я не виріс, то мріяв стати пілотом. Винаходив дельтаплани і стрибав з гір. Коли мені виповнилося 8 років, я зробив собі парашут і двічі стрибав з балкона з другого поверху".

У 8 років Вася двічі стрибав з балкону - вчився літати

Ще один яскравий спогад з дитинства - мамині кулінарні витребеньки.

"Віддаю перевагу здоровій їжі, а моя улюблена страва - картопля з медом, яку готую частенько - мама навчила!" - похвастався співак. До слова, дієти Вася не визнає.

Взагалі, своє дитинство Лазарович називає безхмарним. Ще б пак у садочку він співав під баян, а у школі був майже відмінником. До батьків на Прикарпаття Вася їздить мало не щомісяця.

А найбільше Вася любить картоплю з медом

Власне, Лазарович вже мріє про власну велику сім'ю - хоче одразу трьох дітей і запевняє, що в його роду народжували трійні. Власне, для весілля є всі шанси, бо Вася, здається, вже й дозрів.

"На день закоханих моя кохана навіть зареєструвала у юриста кохання до мене. Вона принесла офіційний папір про те, що її любов належить мені одному. Думаю, до завершення року я попрошу її руки", - зізнався Лазарович.

А ще Вася не перестає вірити, що із "Євробаченням" йому таки пощастить.

Фото радіо "Київ", "Бліка", "DELFI", "Закарпаття онлайн"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів