Лазарович про свій імідж братка, дівчину і шоу для "Євробачення"

22 січня 2010, 14:00

Завдяки Національній телекомпанії України та своїм конкурентам співак Василь Лазарович буквально за три дні став знаменитістю.

Відтоді, як Васю заслали представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2010" він не втомлюється давати інтерв‘ю та проводити інтернет-чати.

Причому найбільше, судячи з відповідей артиста, Васю жахає те, що його записали в геї. Лазарович запевняє, що у нього дівчат було ого-го, а на "Євробаченні" він мітить або на перемогу, або хоча б на першу п'ятірку.

Нагадаємо, 7-го березня стане відомо, яку саме пісню виконає Вася на міжнародному конкурсі в Осло у травні.


"Вже одержав десь 50 пісень, надсилають українські автори і закордонні. Дуже різнопланові - від диско до ліричних", - зізнався він.

Лазарович "свою" майбутню пісню бачить так:

"Вона має бути ідеальною, хітовою і такою, що запам'ятовується. Або легка для сприйняття. Щоб люди слухали її з посмішкою на обличчі... Однозначно - якийсь європейський хіт, але зі слов'янським корінням, і обов'язково ліричний: нехай це буде протяжна музика, яка викликає позитивні емоції. Але не драм-н-бейс або балада".

Бритоголовий Лазарович заспіває лірику зі слов'янським корінням

Лазарович також зауважив, що, якщо хтось думає, що він показуватиме свій голос - у жодному разі. "Голос - це інструмент для передачі", - додав він.

Також він зазначив, що хотів би влаштувати в Осло театральне шоу: "Але побудоване не на смиканнях або зарозумілих фішках, а з сенсом, з енергетикою. Балет обов'язково буде, але театральний".

А ще Вася сказав, що непогано було б ввести у його виступ інструменти, які б передавали колорит України, та задіяти супермузикантів: "Наприклад, саксофоніста Ігоря Рудого, котрого знають у Європі". Цікаво, чи не хотілося б Лазаровичу, за прикладом Білана, вивести на європейську сцену ще й якогось фігуриста.

В цілому Вася заспокоїв, що у нього є "команда, режисери, і взагалі - все, що потрібно, щоб показати себе й Україну з найкращої сторони". Коли ж Василя запитали, чи звертався він по допомогу до когось з режисерів, той відповів: "Мене привітав Олександр Ревзін (головний режисер "Нової Хвилі"), і я більш ніж упевнений, що у нас буде хороша підготовка".

Вася влаштує європейцям театр?

А поки що Лазаровичу взагалі хочеться побажати обзавестися губозакатувальною машинкою.

"Євробачення" - це конкурс не лише творчий. Є політичні події. На цю мить ми сподіваємося або на перемогу, або на першу п'ятірку", - заявив він. Правда, для цього, як зауважив співак, йому знадобиться близько мільйона доларів:

"У попередні роки наші учасники озвучували неймовірні суми, а насправді там все не так. Але тисяч 700-800 доларів точно доведеться витратити. Моїх особистих доходів, звісно, буде мало. Але у мене є партнери, друзі, шанувальники, які готові мені допомогти".

Окрім того, Вася підкреслив, що його підтримують "люди, у яких є здоровий глузд". Тож, можливо, і на промотур Європою, вистачить...

"У мене добрі стосунки з Росією, Польщею, Прибалтикою, багато друзів у Румунії, Німеччині... У тих країнах мене знають навіть краще, ніж в Україні"

При цьому Василь назвав себе співаком не невідомим, а швидше - нерозкрученим.

Лазарович сподівається, що йому дадуть золото "Євробачення". Або хоч пустять у першу п'ятірку

"А тут я просто людина, яка не працює за правилами шоу-бізнесу. Адже у нас за все треба платити! За участь у різних шоу - і київська "Пісня року", і "Шарманка" - з наших артистів беруть по 10-15 тисяч доларів!".

"Скільки артистів можуть собі це дозволити?! Я думаю, платити у себе в країні за участь у концерті - ганьба! Себе ж вважаю гідним співаком - займаюся й академічним співом, і джазові концерти даю, і романси виконую, і арії, і світову класику..," - хвалився, обурюючись, він.

Василь Лазарович також розповів дещо про свій імідж. Так, на зауваження, що він має вигляд "братка", Вася, заспокоюючи, відповів:

"Скажу вам так: на сьогоднішній день я знімаюся у кліпах. Кліп - це стан пісні, це сюжет. Не думайте, що я так буду виходити на сцену. Я знаю, що таке смокінг, краватка. Я знаю, що таке інтелігенція. На конкурсі я буду в дорогому костюмі".

А свою бритоголово-лисувату зачіску Лазарович охрестив "позивом природи".

"Тому що, є в мене спадщина... У майбутньому, я думаю, що у мене не буде так багато волосся. Це є й імідж, і мій комфортний душевний стан. Чим природа наділила людину, те їй і личить. Така зачіска у мене з часів "Нової Хвилі". Майже 2, 5 роки. Навіть більше", - посміхаючись, пояснив він.

Вася - не браток, а його зачіска - це позив природи

Вася додав також, що наразі не настільки заможний, щоб їздити на тих авто, які з‘являлися у нього в кліпах: "У мене машина скромна, красив і сильна. Це "Toyota Salara". Колір - біло-сірий металік. Усім дуже подобається".

Спробував Лазарович і привідкрити завісу широти й глибини своєї особистості. Василь розповів про свої музичні смаки та симпатію до Козловського.

"Безсумнівно, мені подобається Шаляпін. Мені подобається український співак Борис Гмиря. І Козловський мені подобається. Мені подобається Солов‘яненко, Карузо, Карелі, Лучано Паваротті, Бочеллі", - почав перераховувати він.

"Про академічних співаків я можу говорити дуже багато. Я люблю різні напрямки. Мені подобається джаз і симфо-рок. Починаючи з Елвіса Преслі, Тома Джонса, Френка Сінатри", - додав він.

Слухає Лазарович, за його словами, різну музику: "Іноді навіть танцювальну та клубну. Але є ще особливий інтерес до народних мотивів інших країн. Жоден музикант, жодна людина не знає народних мотивів наших регіонів. У кожному регіоні все відрізняється. Музикознавці зможуть це ще відкрити і донести для більш широких мас".

Він любить Шаляпіна і Козловського. Але не гей

Він також зазначив, що наразі отримує другу вищу освіту і повідомив: "...Хто сказав, що я відмовився від оперного театру? Я зараз готую кілька партій. У майбутньому у мене буде і кар'єра оперного співака".

А ще Василь Лазарович знову побідкався, що всі такі поганці, нарікають на нього за успіх у нацвідборі на "Євробачення": "А тепер намагаються всі подати, ніби про відбір ніхто не знав. Та й про Лазаровича ніби ніхто не знав!.. Образливо, я з людьми стільки концертів відпрацював, а вони таке заявляють!"

"Той же Алан Бадоєв... Ми особисто знайомі, а тепер він це заперечує. Він мені колись озвучив бюджет кліпу - від 50 тисяч доларів. Скажу вам, його рівень роботи цих грошей не вартий", - понарікав на "гуру" кліпмейкерства Вася.

"Я люблю усіх творчих людей, у тому числі Віталіка Козловського, але він два роки піарився, що хоче їхати на "Євробачення", а сам не спромігся довідатися, як буде відбуватися відбір!" - кинув камінь в город "Козліка" друг президента НТКУ Ілащука та голови Верховного Суду Василя Онопенка.

Від Лазаровича відцурався навіть Бадоєв

Щодо різних версій про нечесну перемогу Лазаровича у відборі, Вася всі закиди відкидає. І лише розмови про його нетрадиційну орієнтацію доводять Лазаровича до трясучки.

"Так, кажуть, що я і бандит, і мільйонер, що общак мене фінансує... Але найстрашніше - розмови про нетрадиційну орієнтацію. Це жах, вигадують чорт зна що! Мене ж приймають зали, де сидять серйозні чоловіки, а тут таке приписують..," - жахається він.

"Я народжений бути чоловіком, і це святе. У мене інакше пріоритети розставлені, тому, може, багато представників цієї течії - не буду називати їхніх прізвищ - зараз проти мене і повстали", - підкреслив Лазарович.

Коли ж співаку дорікнули "гей-дружбою" з Ілащуком, Вася відхрестився: "Це повна маячня! Я іншого слова просто не можу знайти. Скільки дурних версій ходить. Я скажу чесно... Ми вчора вже жартували, що якби про мене розповіли усі дівчата, які мене знають... Мені соромно навіть про таке думати. У мене це навіть у голові не укладається".

"А те, що з Ілащуком мені ще щось приписують, сумно чути... Знайшли фото, де ми вітаємося, обіймаючись, і роздули... Адже я з багатьма так вітаюся!" - виправдовувався артист.

"Кажуть, що я і бандит, і мільйонер, що общак мене фінансує..."

"У мене є гарна дівчина, яка мене підтримує і розуміє. Крім цього вона гарний режисер. Нам є про що спілкуватися. Наші шляхи йдуть паралельно. Я думаю, що у майбутньому я зможу вас познайомити з нею", - додав Лазарович.

До речі, за словами Васі, його обраниця на подібні "гомосексуальні чутки", слава Богові, не реагує.

Нагадаємо, 28-річний Лазарович з села Баня-Березів, що на Прикарпатті, закінчив музичний факультет університету імені Стефаника в Івано-Франківську. Нині він закінчує музичну академію імені Чайковського.

На рахунку Лазаровича роль імператора Олександра II в українському мюзиклі "Екватор" і робота в Бєларусі в оркестрі під керівництвом Михайла Фінберга. Вася виступав і на конкурсах "Слов'янський базар" та "Нова хвиля" (2007), однак особливих висот не досяг.

За матеріалами "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні" та "Газеты по-киевски"

Фото "Гламурчіка", "Комсомольської правди в Україні", "Газети по-українськи" та з сайтів riga.europe.lv, absurdu.net, www.ex.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів