Пономарьов, Лобода й Ахат "поставили на місце" секс і гроші

16 вересня 2010, 14:21

Зіркові сім‘ї тим і цікаві, що у них не зовсім все, "як у людей". Адже бути на виду і під прицілом не завжди легко - таке напруження може й негативно вплинути на стосунки пари. Про своє ставлення до ролі слави у сімейному житті, а також про важливість грошового питання і сексу розповіли вітчизняні зірки.

"Для міцної сім‘ї головне - довіра та душевність. Мені взагалі дивно чути, коли кажуть, що секс стоїть на першому місці. Гроші важливі, але вони не на першому місці! А слава взагалі іноді псує сімейні стосунки", - впевнено заявив у коментарях "Бліку" співак Олександр Пономарьов.

"У жінці на першому місці - душа! А взагалі тіло моєї дружини у мене на першому місці", - одразу додав Сашко.

Пономарьову важливі душа і тіло Кусі

Нагадаємо, що після кількарічного цивільного шлюбу із продюсеркою Оленою Мозговою, Пономарьов взяв собі за дружину молоденьку студентку Вікторію.


Співачка Ассія Ахат, яка завдячує своєму чоловікові Ігорю Баленку постійною рекламою у мережі магазинів, запевнила:

"У мене на першому місці завжди стояла сім‘я. Але аж ніяк не секс і гроші! Про славу я взагалі мовчу. Нічого доброго у сімейні узи слава не приносить. Зі славою завжди потрібно бути акуратним".

Ахат нарікає на славу

Співак з гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко, як він зауважив, гадає, що у родині не може бути змагань.

"У здоровій сім‘ї не може бути розподілу на перші, другі і треті місця серед таких понять, як любов, гроші та слава. Щойно ви починаєте ділити ці категорії і змагатися, у вас відразу розвалиться шлюб. Ви повинні розуміти, що у кожної міцної здорової з великої букви сім‘ї немає рейтингів!" - наголосив Кузьма.

Кузьма проти змагань і рейтингів у родині

А співачка Анна Седокова, хоч і зізналася, що зважає на гроші, але віддала перевагу коханню.

"Знаєте, я ніколи про це не думаю. І це головне - не думати про секс, славу і гроші. Цим усім потрібно просто займатися й отримувати задоволення!" - впевнена колишня дружина футболіста Валентина Белькевича і майбутня дружина менеджера Максима Шевченка.

"Щойно ви починаєте занурюватися, наприклад, у питання про свою славу, ви, м'яко кажучи, можете "зазвіздитися". А хто собі захоче дружину з короною на голові і зіркою у лобі?" - міркувала собі Аня.

Седоковій гроші важливі у стосунках

"Так само й у грошах. Для мене важливі гроші у стосунках, чоловік має приносити в дім прибуток. Але я сама чимало заробляю, і у мене немає критичної потреби у грошах. А от про любов і зовсім не потрібно говорити - нею точно потрібно займатися!" - наголосила Седокова.

На перше місце ставить кохання й інша екс-"ВІА-Гра" Світлана Лобода:

"У мене свій рейтинг! На першому місці у мене - любов! Якщо немає любові - немає бажання заробляти гроші, та й секс без любові не в кайф. До того ж щирої слави без кохання не буває. Особливо у творчих людей. Ми не можемо творити без кохання. Тільки у коханні народжуються щирі та вічні твори!"

Лобода лобіює любов

Так само й новоспечена дружина тележурналіста Олександра Колодія, співачка з гурту "Алібі" Аліна Завальська підтвердила: кохання - передусім.

Фото "Toplife", "Бліка", "Secrete Service", а також стопкадр з кліпа гурту "Скрябін"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів