Власова знає "звідки ноги ростуть" у Седокової з Меладзе

10 листопада 2010, 13:09
Співачці Євгенії Власовій шлюб з продюсером "ВІА Гри" Дмитром Костюком дав чимало. Передусім, дочку Ніну, а до всього ще й деталі про внутрішні перипетії у колективі. Як зауважила Женя, вона знає звідки ростуть ноги у "конфлікті" Ганни Седокової і Костянтина Меладзе, адже обоє вони були свідками на їхньому з Костюком весіллі.

Нагадаємо, останнім часом співачка Ганна Седокова дає у пресі коментарі, в яких виказує своє незадоволення тим, як до неї ставляться інші учасниці "ВІА Гри".

Аня, яка сама колись співала у цьому гурті, весь час дується на колектив і на його продюсерів. Артистка навіть не одразу погоджувалася брати участь у ювілейному концерті "ВІА Гри".

"Я не в курсі, що між ними є конфлікт саме такого характеру, я просто знаю, звідки, в принципі, ноги ростуть. На нашому з Дімою весіллі Аня Седокова та Костянтин Меладзе були свідками, тому я знаю дуже багато моментів зсередини", - пояснює Власова "E-motion".

"На нашому з Дімою весіллі Аня Седокова та Костянтин Меладзе були свідками, тому я знаю дуже багато моментів зсередини"

Втім, як додала Євгенія, вона розуміє, чому Аня так поводиться:


"У кожну учасницю "ВІА Гри" Костя вкладав величезну частину своєї душі, вони завдяки "ВІА Грі" з'являлися, та щойно відчували успіх, одразу зникали, думаючи, що вхопили Бога за бороду. Вихід з групи кожної дівчини для нього був стресом".

До речі, натепер екс-дружина Костюка більше спілкується з Меладзе, аніж з Седоковою.

"Мало того, що Костя був свідком, він ще хрестив Ніночку. Дивовижна річ, що людина з такою зайнятістю завжди знаходить час прийти на день народження до своєї хрещениці, цікавиться, чи все у неї гаразд", - розповідає співачка.

"А от з Анею ми, на жаль, віддалилися одна від одної. Аня - дуже цікава і мила людина", - додає Власова.

Власова віддалилася від Седокової, а з Костянтином Меладзе й досі спілкується регулярно

Власне, віддалилася Євгенія і від свого екс-чоловіка Костюка, що цілком природно після розриву стосунків. Втім, як наголошує Женя, до "віагріянок" вона свого колишнього не ревнувала:

"Я ніколи не ревнувала його до учасниць. Я ревнувала завжди до роботи, йому завжди робота була потрібна більше, ніж сім'я. А зараз вже й до роботи не ревную".

Спілкуватися з Дмитром Євгенія продовжує, але "з коливаннями".

"Ну звісно, як же я можу не спілкуватися з батьком моєї дитини? Просто в наших стосунках постійно присутні якісь коливання", - пояснює вона.

Власова Костюка більше не ревнує

"Кожен з нас розуміє, що у нас є 6-річна донька, яка однаково любить і мене, і тата. Нещодавно Діма зателефонував і сказав: "Женю, велике тобі спасибі за те, що ти виховала нашу доньку в любові до мене". Я навіть розплакалася, оскільки не чекала, що він мені коли-небудь скаже такі слова", - зізнається Власова.

"Якщо дитина росте з мамою, природно, вона закладає любов до батька, та й взагалі до оточуючих людей. Я так люблю свою донечку, що просто не можу поставити свої жіночі образи понад усе", - додає вона.

Нагадаємо, від шлюбу з Дмитром Костюком Власова виховує дочку Ніну, якій незабаром вже і в школу час іти буде.

Костюк подякував Власовій за дочку

Фото "E-motion", журналу "Вельможа", "Сегодня" та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів