Дікусар сам пішов від Білик до Шоптенко?

25 березня 2011, 13:12

Колись завдяки проекту "Танці з зірками" в українській тусовці з‘явилися нові імена. Деякі з них - такі як Олена Шоптенко чи Дмитро Дікусар - закріпилися у ній надовго.

Танцюристка Шоптенко, з якою отримав перемогу у першому проекті танців "квартальщик" Зеленський, - нині вже досвідчений молодий хореограф. Втім, читачам ТаблоIDа дівчина була також відома як кохана телеведучого програми про катастрофи Ігоря Посипайка.

Нині ж статус Олени змінився. За інформацією ТаблоID, Шоптенко вже кілька місяців зустрічається з колегою по балету Дмитром Дікусаром - екс-чоловіком співачки Ірини Білик.

Як стало відомо, Шоптенко з Посипайком розірвали стосунки після майже трьох років роману. Нагадаємо, романтичні взаємини у пари зав‘язалися 15-го жовтня 2007-го на дні народження у друзів. Про це свого часу розповідали самі закохані.


Шоптенко з Посипайком були разом близько 3 років

І хоч розкривати причини розриву Шоптенко не стала, інформацію про розрив із телеведучим вона підтвердила.

"З деякого часу я не коментую своє приватне життя. Так, ми з Ігорем розсталися, але, на цьому усі коментарі стосовно мого особистого життя скінчені. Скінчилися вони разом зі стосунками з Ігорем, власне", - сказала Олена у телефонній розмові з ТаблоID з Москви.

"Відтепер я нічого не розповідаю про своє особисте життя, бо на те воно й особисте, щоб ніхто про нього нічого не знав. Якщо про нього постійно говорити, воно перетворюється на якийсь театр", - зауважила дівчина.

На проекті "Танці з зірками" 2007-го Олена з Ігорем світилися від щастя

Водночас за інформацією наших джерел, розставання пари трагічним не виглядає. Принаймні для Олени.

Якщо вірити чуткам, артистка будує стосунки із партнером по танцполу Дімою Дікусаром. Тим самим, який донедавна "носив звання" чоловіка співачки Ірини Білик.

Подейкують, роман між Оленою та Дмитром триває вже кілька місяців. В принципі, пару поєднує важливий момент - обоє вони танцюристи, хореографи, мають спільний проект балет "Кітч" і обоє з головою занурені у свою роботу, та й гастролювати можуть разом.

За інформацією ТаблоID, тепер Шоптенко любить Дікусара
Можливо, то Діма пішов від Білик до Олени, а не Ірина до Звєрєва? На фото - Дікусар і Шоптенко у фотопроекті Марини Лукач "Джерело вічних цінностей у кожному з нас" в образі Адама і Єви

Що цікаво, в одному з інтерв‘ю Білик запевняла, що до Шоптенко вона ще тоді свого Дікусара аж ніяк не ревнує. Ну хіба що до Насті Каменських, із якої Дмитро танцював в одному з телепроектів.

Водночас ще восени в одному з інтерв‘ю Оленка Шоптенко спростовувала чутки про роман, який приписували їй з Дікусаром. Хоча, це було півроку тому.

Донедавна Діму й Олену поєднували тільки дружба, робота і спільна участь у фотопроектах

Дікусар сам пішов від Білик, давши співачці можливість зберегти обличчя байкою про Звєрєва?

Можна лише припустити, що саме гастролі і різні роди діяльності стали на заваді стосункам Шоптенко і Посипайка. Втім, за словами Олени, вона має домовленість з одним виданням про ексклюзивні коментарі стосовно свого розриву з Ігорем. Тож, продовження імовірно ще буде.

Фото з "Вконтакте", фото з сайту foto-domik, а також фото ТаблоID, "Медіаняні" і журналу Story

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів