Дікусару хочеться сексу, а Білик п'є з ним каву

5 листопада 2010, 11:38

Після того, як хореограф Дмитро Дікусар та його зіркова кохана Ірина Білик розійшлися, чого тільки не було. Білик закрутила низку романів, а Дікусару приписували роман із його колегою по балету Оленою Шоптенко. Втім, кохати високий блондин наразі не готовий, хоч сексу і хочеться

"Так, сексу хочеться завжди. Будь-який нормальний чоловік хоче цього. У цьому плані у мене все добре!" - сміючись, каже Дікусар в інтерв‘ю "E-motion".

А у душі Діми, як він запевнив, нині панує "абсолютний штиль". Ще б пак, це вам не жити з вибуховою зіркою. До слова, Дікусар і після розриву з Білик наполягає на тому, що їхній роман і бразильський шлюб не були голим піаром.

"Це говорять люди, які не знають справжнього стану речей. Протягом трьох років, які ми були разом, в кожному інтерв'ю намагалися цьому наголосити, показати різницю у віці між нами", - зауважує Діма.


Дікусар з Білик три роки б не піарився

"Якщо б я був старший за Іру років на 15, таких запитань взагалі б не виникло б, а тут все навпаки. У нашій країні люди просто не звикли до нерівних шлюбів, великої різниці у віці. Тому повірити у справжнє кохання людям складніше, ніж у те, що це просто піар", - впевнений він.

А приказку про те, що в одну річку не увійдеш двічі Дікусар коментує так: "Приказка каже, що не можна, та я знаю багато прикладів, коли входили і двічі, і навіть тричі".

Втім, чи зійдеться він коли-небудь з Ірино Білик знову, танцюрист, як він сказав, наразі не готовий дати відповідь. Принаймні до нових бойфрендів і міфічних коханців Дікусар свою колишню не ревнує:

"Чесно, мене ніколи не хвилювало, хто у моєї жінки був до мене: ані кількість, ані якість, ані як це було. Точно так само й після розлучення - якщо стосунки закінчуються, я не лізтиму й не стежитиму, а хто ж з нею зараз. Я не ревную, вважаю це дурістю - уявляти, як до моєї дівчини хтось нахиляється або дихає їй у вушко".

"Я не ревную, вважаю це дурістю - уявляти, як до моєї дівчини хтось нахиляється або дихає їй у вушко"

"Почнемо з того, що я - адекватна людина. Життя є життя. Я дуже радий, що у Іри все добре, життя триває", - наголошує хореограф. А надто що розійшлася пара по-людськи - без образ і недоказаних слів.

"Ми не робили одне одному боляче, ніхто нікого не зраджував. Просто так ситуація склалася, що нарізно нам краще й легше", - пояснює він.

У той же час інколи, як зізнається Діма, на нього находить ностальгія: "Часом накочують хвилею спогади, особливо, коли переглядаєш фотографії. Стоп-кадри, приємні миті життя залишаться назавжди".

Інколи Діма ностальгує за часом під знаком Білик

Правда, якщо захочеться, Дікусар без питань може зателефонувати Білик і запропонувати їй сходити разом на каву.

"Звісно, чом би й ні, якщо в Іри і у мене є вільний час, ми із задоволенням зустрічаємося і п'ємо каву. Нещодавно, до речі, сиділи з нею в одному закладі, недалеко від будинку, де ми раніше жили", - розповідає він.

Та й з сином зірки, Глібом, Дікусар підтримує зв‘язок.

"Так, Гліб періодично телефонує, ми добре спілкуємося. Гліб - дуже крутий хлопець!" - запевняє Діма.

З сином Іри Глібом Дікусар товаришує й досі

А от про нові романи і стосунки Дікусар говорить не охоче.

"На даний момент я утримуюся від серйозних стосунків, які можна було б оформити у поняття "хлопець-дівчина". Зараз, дякувати Богу, є робота, яка забирає абсолютно весь вільний час", - коментує він нинішню приватну ситуацію.

Та й про закоханість у випадку з Дікусаром наразі, схоже не йдеться. Адже на питання, чи він кохає, Діма відповідає: "Не знаю. Швидше ні. Я поки що не готовий кохати".

Нагадаємо, за чутками, Білик пішла від Дікусара нібито до російського стиліста Сергія Звєрєва. Втім, пізніше колишні закохані неодноразово заявляли, що просто розійшлися.

Фото "E-motion", "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів