Дочка Тимошенко взяла сеанс дельфінотерапії

31 серпня 2012, 11:43

Дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія живе з новим бойфрендом Артуром Чечоткіним і ніжиться з дельфінами.

Принаймні так стверджує газета "Сегодня" з посиланням на сусідів парочки.

Женя Тимошенко не тільки ходить в суд і їздить Європою, доводячи невинність мами. Кажуть, її нерідко бачать в ресторанах з новим бойфрендом. Вона любить поплавати з дельфінами в Одесі, а живе - серед письменників.

Як розповіли газеті мешканці дачного селища письменників у Конча-Заспі, Євгенія Тимошенко живе з ними по сусідству разом з новим коханим Артуром Чечоткіним.


Кажуть, Женя Тимошенко живе з новим бойфрендом там, де раніше ніжилася з британським чоловіком Шоном Карром

Будинок Жені - це двоповерхова будівля під дахом, вкритим черепицею, і з коричневими віконницями в стилі англійського села. Паркан настільки високий, що навіть зазирнути за нього неможливо. А під ним стоять машини з назвою ресторану на вулиці Шота Руставелі у Києві, який належить Жені.

Коли тут ще мешкав екс-чоловік Євгенії Шон Карр, то журналістам показували багаті інтер'єри маєтку: зістарені меблі блакитних відтінків з розписаними в квіточку дверцятами, старовинні буфети, комоди і навіть невелику гармату. А на території є басейн і сауна.

"Маєток Жені охороняють три-чотири собаки, гавкають постійно", - говорить політик і сусід Тимошенко-молодшої Микола Жулинський.

Поруч з ним живуть Юрій Мушкетик, Олег Чорногуз, Іван Драч.

"Раніше тут тихо жили самі письменники. Але вони вмирають, а спадкоємці розпродають дачі олігархам. Ось один такий тут побудував триповерховий величезний будинок, раніше його орендувала сама Юлія Тимошенко. Ми щоранку спостерігали, як вона разом з чоловіком виходить на пробіжки", - продовжує Жулинський.

Колись такими постали інтер'єри маєтку Тимошенко-Карр перед журналістами
Тепер на цій блакитній кухні палить вже не Шон, а, імовірно, Артур Чечоткін

"Коли донька вийшла заміж за англійця, то вона їй придбала дві ділянки тут же, в селищі, і там вони побудували маєток. Студію звукозапису зробили. Постійно Шон ганяв тут на своєму мотоциклі, разом зі своїми байкерами. Щойно Шон зник, тихіше стало", - додає Жулинський.

Інший сусід Жені каже, що зараз щодня в її будинок приїжджають машини, але хто саме в них - не видно.

"А ось у місцевих ресторанах іноді буває - бачив пару разів з хлопцем", - говорить сусід.

Чечоткін (по центру)

Запам'ятали Женю і в Одесі. Як розповів газеті один одеський бізнесмен, її улюблений готель - при дельфінарії на березі моря. Тимошенко нібито знімає тут президентський номер за 300 доларів на добу з панорамним видом на море і джакузі на двох посеред вітальні.

"Вона і раніше, ще з Шоном, сюди любила приїжджати. Той скандал, пам'ятаєте, коли Шон на мотоциклі намагався в'їхати на пляж, а охоронець його прикував наручниками до шлагбауму? Вони якраз їхали в дельфінарій", - згадує бізнесмен, який був свідком того скандалу.

В самому готелі кажуть, що Євгенія любить ніжитися з дельфінами.

"Вона замовляла сеанс дельфінотерапії. Була дуже задоволена, плавала разом з ними, грала, потім казала, що отримала море задоволення", - розповіла по секрету одна зі співробітниць.

Подейкують, в Одесі Євгенія Тимошенко має улюблений готель - при дельфінарії на березі моря

Нібито саме тут вона і познайомилася з Артуром Чечоткіним, сином підприємця з Одеси.

Офіційно ж Євгенія Тимошенко не коментує ані своє особисте життя, ані місце проживання.

Фото з сайтів www.tymoshenko.ua, "Блік", "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів