"Учила про нього на уроках географії": радісна Федишин у дощовику показалася з чоловіком і синами на Ніагарському водоспаді

19 червня, 18:30
Співачка Ірина Федишин

Співачка Ірина Федишин, котра зараз перебуває в гастрольному турі Сполученими Штатами та Канадою, знаходить час і на відпочинок, і на захоплюючі екскурсії.

Разом із чоловіком та продюсером, Віталієм Човником, та їхніми спільними синами, 13-річним Юрієм та 8-річним Олегом зірка відвідала Ніагарський водоспад.

Враженнями вона поділилася в Instagram.

Гастролі Ірини Федишин у США та Канаді

Віталій та сини супроводжують зірку в поїздках

"Ніагарський водоспад найбільший у світі (насправді ні, найвищим водоспадом на планеті є Анхель у Венесуелі, а найбільшим за кількістю води, яку пропускає, є водоспад Інга у Конго - ред.) Пригадую, як колись вчила про нього на уроках географії. Тепер побачила усю могутністю і красу, відвідавши це чудо світу, припливши до нього спеціальним катером", - написала Ірина.

Діти Ірини Федишин

Схоже, хлопці в захваті від пригоди

"Від побаченого захоплювало подих. Це було вражаюче , яка сила води і краса природи. А ще ніколи так близько не бачила початок веселки. Бувала на Ніагарі вже чотири рази, але вперше побачила так близько, підпливши катером. Це було захоплююче", - зізналася зірка.

Нагадаємо, торік Ірина емоційно відповіла на докори підписників відносно виїздів її чоловіка за кордон під час повномасштабної війни.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів