Екс-дружина Червоненка: Знову заміж? Це має повністю дах з’їхати!

23 квітня 2009, 11:30

Екс-дружина заступника Черновецького, Маргарита Червоненко розповіла, що заміж вийде лише, якщо з глузду з‘їде і поділилася спогадами про брутальність свого колишнього. Марго також розповіла, як ледь не почала писати книгу, і що має з дизайнером Андре Таном.

"Моє серце вільне! Це приємне відчуття. Я ж була заміжня все свідоме життя. У дорослому житті вперше вільна, сама собі хазяйка. Знову вийти заміж? Це має повністю дах з'їхати. А в моєму віці такого вже не буває", - заявляє 46-річна Маргарита Червоненко в інтерв‘ю "Gazeta.ua".

Цікаво, що свого екса, 49-річного Євгена Альфредовича жінка називає "колишній чоловік", без імені.

"Ми вже більше року не спілкуємося, навіть по телефону. Це все одно, що говорити з незнайомим чоловіком із Майдану", - пояснює вона.


Нагадаємо, ще торік після розлучення Марго створила організацію, аби допомагати покинутим жінкам.

Марго Червоненко навіть імені свого екса не називає

"Мені свого часу допомогла книжка співачки Валерії "И жизнь, и слезы, и Любов", - згадує екс-дружина заступника голови Київ міськдержадміністрації.

"Думала навіть сама сісти писати. Але жінкам потрібно щодня казати, щоби не боялися нічого. Не в кожної ж такий чоловік, що може адмінресурс використати", - зауважила вона одразу.

Як раніше вже згадувалося, Червоненки розлучилися ще у 2007-му році, після 18 років шлюбу. І відтоді все ще судяться за майно.

"Два роки відкладають засідання. Другій стороні це вигідно, бо вони користуються всім майном. Якщо суд відбудеться - не зможуть залишити мене без нічого, тому й затягують справу, не приходять на засідання. То адвокат хворіє, то колишній чоловік..," - розповідає білявка.

Марго з другом любителем афоризмів Леонідом Сухоруковим. Нагадаємо, у справі про майнові претензії між Червоненками фігурувало саме прізвище Сухорукова. Щоправда, раніше називалося ім'я Ігор Сухоруков
На фото Сухоруков, Марго і Олександра Кужель на відпочинку

За її словами, оцінку майна робили цілий рік, а місяць тому віддали на перевірку ще раз. "Мабуть, знову рік триватиме", - передбачає Маргарита.

"Якби не була самостійною, не знаю, що зі мною сталося б. Тому кожній дівчині бажаю міцно стояти на ногах. Навіть якщо вона думає, що Бога за бороду впіймала, раз живе із багатим чоловіком", - підкреслює колишня дружина гонщика-"гелікоптерщика" Червоненка.

"У колишнього чоловіка до мене досі є претензії. Хоча він користується абсолютно всім майном - навіть тим, що на папері записано на мене. І квартира, і дача, і будинок... Ну що я, битися з ним буду?" - гарячкує Марго, яка до 2007-го значилася президентом концерну "Орлан". Нагадаємо, після приходу у владу Євген переписав на дружину свій бізнес.

Востаннє ж зі свої колишнім чоловіком Маргарита, за її словами, бачилася у суді.

Маргарита ходить по тусовках і судах

"У суді бачилися, коли розглядали кримінальну справу проти нього. Він же просто викинув мою доньку (Вікторію) з квартири... Квартира була оформлена на двох. Хто зараз там живе - не знаю. Він сам мешкає в нашому будинку в Кончі-Заспі. Я живу в квартирі матері", - пояснює вона.

Нагадаємо, дочка Маргарити, Вікторія Червоненко прописана по вулиці Рейтарській у Києві. А минулого року дівчина подала на свого вітчима, Євгена Альфредовича, до суду.

Марго зауважила, що сваритися зі своїм колишнім чоловіком вони почали, коли Червоненко пішов у політику.

"Коли було трохи сильніше кохання, то я його ще тримала в людяних рамках. Пробувала зупиняти ту його зіркову хворобу. Але потім до грошей додалася ще влада - це ж серйозна перевірка на людяність. Я казала, що не можна людям не виплачувати зарплату, а він не слухав", - розповідає жінка.

Екс-дружина Червоненка живе у квартирі своєї мами

"Частенько міг ударити свого водія. На мене руку не піднімав. Якби хоч раз ударив, я була би калікою. Але часом штовхав грубо", - уточнює Марго. Цікаво, що раніше Маргарита розповідала, що Червоненко піднімав на неї руку. Окрім того, Марго заявляла, що Євген наполягав, аби вона зробила аборт.

А наостанок екс-дружина заможного Червоненка розповіла про те, як вплинула на неї криза у країні.

"Стало менше роботи, але більше вільного часу. Зараз зважаю на свої витрати. Зайвий раз їсти в ресторані не буду", - запевняє вона.

"Нових речей не купую. У мене великий гардероб, бо мені вже багато років. І я в одному й тому ж розмірі. Речі в мене класичні, ультрамодних не купую. Товаришую з Андре Таном, але його моделі більше для молодих людей. Раніше подобався шопінг за кордоном. Але це як сильно наїстися цукерок - швидко набридає", - каже Маргарита.

А от, який бізнес має нині, Марго Червоненко розповідати відмовилася. "Це питання я не обговорюю, бо досі йдуть суди", - насупилася вона.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Газети по-українськи", "Модус Вівенді" та vox.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів