Дружина Ющенка "Chanel" і "Cartier" за $40 000 носить без великого задоволення

18 вересня 2009, 13:15
Дружина президента Катерина Ющенко, виявляється, без особливого задоволення носить свої нескінченні сумочки " Chanel" та годинник "Cartier" за 40 тисяч доларів. А президентські діти, може, й без особливого задоволення ходять на всілякі концерти, але мусять - робота в них така.

"Чесно кажучи, якщо б я могла, то змусила би політичних лідерів та урядовців, які отримують бюджетне фінансування, купувати та використовувати у службових цілях тільки українську продукцію - машини, меблі тощо", - запропонувала свій варіант підйому української індустрії Катерина Михайлівна в інтерв‘ю "Україні молодій."

"Можливо, перший рік або два буде некомфортно, але потім, разом зі збільшенням попиту, покращиться і якість", - впевнена президентська жінка.

От, скажімо, сама Катерина Михайлівна, судячи з її слів, намагається підтримувати національного виробника.

Катерина Ющенко і в Китаї у вишиванці ходила

"Але я просто обожнюю нашу вишивку та сучасний одяг з українськими мотивами! Він прекрасний, комфортний, різноманітний, багатофункціональний", - коментує своє захоплення традиційним національний українським одягом пані Катерина.


"Мені смішно чути, коли "експерти" кажуть, що я ношу надто багато українського. А комусь спадає на думку критикувати французів за те, що вони носять французьке, а італійці - італійське?" - зауважує вона.

"...Якщо б я могла, то змусила би політичних лідерів та урядовців... купувати та використовувати у службових цілях тільки українську продукцію - машини, меблі тощо"

Щоправда, потім Катерина Михайлівна трохи, як то кажуть, перегнула палку:

"Відверто кажучи, навіть якщо б я і хотіла носити дорогі брендові речі - а великого бажання я не маю, - я не можу це собі дозволити".

І це каже пані Ющенко, в арсеналі якої лежить як мінімум 4 (!!!) різнокольорові сумочки "Chanel". Причому кожна з них обійшлася власниці десь у 1000-2000 доларів.

Із рожевою сумочкою "Chanel" пані Катерина приходила у 2007-му до виправної жіночої колонії, що на Полтавщині
Сумок "Chanel" у дружини президента цілий арсенал
Біла також є
І навіть сіра
Власне, від костюмів і туфлів від "Chanel" Катерина Ющенко теж не завжди відмовляється

"І навіть якщо могла б - я вважаю вартість брендових речей переоціненою, і радше витрачу ці гроші на те, що принесе більше користі, ніж задоволення. Максимум, що я можу собі дозволити, - це аксесуари: черевики, сумочки тощо", - додає дружина Віктора Ющенка.

І правда, аксесуари у виді вже згаданих сумочок, а також перлів "Chanel" і годинника "Cartier" за $40 000 жінка президента собі дозволяє. Хоч, може, й без "великого бажання".

А це кольє з перлів "Chanel" на Інтернет-аукціоні коштувало більше тисячі доларів
Свій діамантовий годинник "Cartier" Ющенко вдягла на футбольний матч між українськими та італійськими зірками. Такий самий годинник, але в рожевому золоті, в Інтернеті продавали майже за 40 тисяч доларів

Також розповіла Катерина Михайлівна дещо і про своїх дітей. Зокрема про те, чому ледь не завжди Христина, Софія і Тарас Ющенки с4упровджують своїх батьків на концертах чи інших публічних заходах.

"Ми практично завжди намагаємося брати з собою дітей з декількох причин. По-перше, ми хочемо, щоб вони скористалися унікальною можливістю дізнатися якомога більше про Україну, її історію та культуру", - пояснює жінка.

"Наші батьки також брали нас скрізь, куди було можна, щоби ми постійно чули про Україну і відчували свою відданість Батьківщині", - додає вона.

По-друге, за словами Катерини Ющенко, вони з чоловіком хочуть, щоб їхні діти розуміли свою роль та відповідальність як діти президента України:

"Вони мають усвідомлювати, що наша родина повинна слугувати прикладом, перш за все у родинних цінностях. Навіть якщо їм не хочеться йти, вони розуміють - це їхня робота. Іноді вони виконують свою роботу добре, іноді не дуже, але вони вчаться".

Діти президента знають, що мають бути прикладом
Тому ходять з батьками майже всюди

Що ж стосується особистих захоплень пані Катерини, то вона освідчилася у коханні українським талантам: "Чим більше я дізнаюся про нашу культуру та традиції, тим більше ними захоплююся".

"Цього року я з дітьми брала уроки петриківського розпису. Діти вчаться грати на бандурі. Я мрію, щоб вони навчилися основам українського народного танцю. Ми також займалися гончарством, писанкарством та іншими традиційними видами мистецтва", - розповідає дружина Віктора Андрійовича.

"Що ж до музики - мені дуже подобаються українські народні пісні, я вже багато років збираю патріотичні пісні. У нас вдома постійно звучать пісні Володимира Івасюка, тріо Мареничів, співачки з діаспори Квітки Цісик, Віктора Морозова, гурту "Рутенія", - веде далі вона.

Також, за зізнанням Ющенко, вона дуже любить нашу сучасну музику, зокрема гурт "Мандри".

Катерина Михайлівна мр, щоб її діти навчилися основам українського народного танцю

"Пісня "Не спи, моя рідна земля" є моєю улюбленою, коли я її чую, у мене завжди виступають сльози на очах. Дуже люблю сестер Тельнюк, гурт "Гайдамаки", Тараса Чубая. Маю особливу пошану до наших сучасних бандуристів, таких як Тарас Компаніченко та Роман Гриньків", - додає Катерина Михайлівна.

А ще, як запевнила жінка, родині Ющенків дуже подобаються творчі звіти областей, які проходять у Палаці "Україна".

В наостанок: пані Катерина розповіла про те, як почався навчальний рік для її дітлахів. До речі, аз словами дружини президента, Христя, Софія ат Тарасик інколи просто приголомшують її своїм баченням світу та знаннями. А найцікавішим у її житті є за ними спостерігати.

"Коли я обирала для них школу, то враховувала різні фактори - якість освіти, безпека, можливість вивчати мови тощо. Для мене важливо, щоб моїх дітей не виокремлювали, щоб до них ставилися не краще і не гірше, ніж до будь-яких інших дітей у їхніх класах", - ділиться пані Катерина.

Софійка Ющенко на руках у виховательки, у таборі "Лімниця" 2007-го року

У школі, яку зараз відвідують президентські нащадки, дружині Ющенка найбільше подобається наголос на їхній участі у соцпроектах та на розвитку особистісних якостей дитини:

"Кожен клас, кожний учень повинен брати участь у соціальних проектах і демонструвати свої досягнення у цій сфері. Наприклад, 5-ий клас, де вчиться Софія, допомагає дитячому притулку. У 2-му класі Христина з однокласниками збирали кошти для програм із допомоги країнам, в яких є дефіцит питної води".

"Для мене важливо, щоб наші діти виросли, маючи внутрішню потребу думати про когось, окрім себе, і щоб вони вміли відчувати щастя від чогось більшого, ніж задоволення власних матеріальних потреб. Я вчу їх, що матеріальне рідко приносить справжнє щастя та задоволення життям", - додає вона.

Пані Катерина хоче, щоб її діти отримували задоволення від духовного

Як впевнена дружина президента, почуття самореалізації та задоволення собою приходить від чогось більш складного, духовного. Тому, за словами пані Катерини, вона хоче, щоб її діти вчилися отримувати задоволення від читання, вивчення історії та науки, мистецтва, від творення змін на краще у навколишньому світі.

Фото ТаблоID, прес-служби президента, "ELLE"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів