Писанка розповіла про "свого чоловіка" та нову дієту

6 жовтня 2009, 18:07

Акторка і телеведуча Руслана Писанка розповіла про свої кулінарні досвіди і переломний етап у житті. Також зірка зізналася, яку користь отримала від спілкування з чоловіками і на кого чекає у цьому житті.

"А я вже щаслива! У мене багато різних цікавих занять і, якщо у моєму житті з'явиться той чоловік, якого я справді уявляю поруч із собою і на якого чекаю, то я стану для нього бонусом з моїм наповненням щастя, а він це щастя буде весь час підтримувати", - повідомила "Сегодня" Писанка.

При цьому Руслана, якій у листопаді буде 44 роки, у кількох реченнях описала чоловіка своєї мрії:

Руся Писанка для чоловіка - як щасливий бонус

"У нього має бути справа, якою він захоплений, на яку витрачає багато сил і часу, за яку переживає. Чоловік має ставити перед собою високі задачі, а з жінкою має бути домашнім котом. Знаходитися у такому контрастному стані, коли й мишку може піймати, і помуркотіти солодко".


А ще, як впевнена телеведуча, у справжнього чоловіка завжди має бути позитивна налаштованість, вміння навіть у програшній ситуації бачити тільки позитивне і примножувати це.

"І, звісно, чоловік має спершу отримати правильне виховання в плані ставлення до жінок, ну й сексуальне виховання теж не завадить", - посміхалася Руся.

Акторці потрібен цілеспрямований і позитивний мен

Сама ж Писанка, за її словами, від чоловіків у її житті навчилася багато чому: "Чесно кажучи, такий список, що не вистачить усіх газетних смуг".

"Жінки мають переймати у чоловіків їхні чоловічі якості. Жінці корисно навчитися розмовляти по-чоловічому - конкретно і чітко викладати свої думки. Ми ж зазвичай розводимо туман, і чоловік йде, як сліпий, у цьому тумані, не знаючи, на що йому спертися", - пояснила актриса.

"Я навчилася говорити мовою чоловіків", - запевнила вона.

А вже до політиків артистка ставиться, за її зізнанням, стримано. Каже, може зацікавитися людиною, яка реально щось зробила. Писанку цікавить, щоб людина сприяла тому, щоб у народу з'явилася стабільність, а не "одні розмови". А поки намагається відходити від політиків подалі.

Руслана зізналася, що навчилася говорити мовою чоловіків

Переломним моментом у житті Русі став проект "Танці з зірками". Саме тоді, як каже Писанка, відбулися кардинальні зміни:

"Адже у хитросплетіннях нашого мозку повно сміття (посміхається). Щоденні тренування допомогли очиститися. Тоді я точно дізналася, хто мій друг, побачила світ новими очима, навчилася відчувати своє тіло, схудла"...

Між іншим, зараз Руся, як вона запевнила, перейшла на роздільне харчування.

Танці змінили її життя

"Ясна річ, на гастролях бувають збої, але головне - внутрішня концепція та установка. Якщо вже хочеться хліба з ковбасою, треба хоча б не їсти їх разом. І целюліту - відкладення неперетравлених залишків їжі - тоді не буде", - впевнена зірка.

"Працюю над собою. Іноді, лінуюся трішечки (посміхається). Знаю, що зараз потрібно акумулювати енергію перед марш-кидком - дуже багато творчих планів і знадобиться багато сил", - заінтригувала жінка.

"Вже запустила сигнал у космос, щоб моя мрія з часів навчання на режисерському факультеті здійснилася - хочу відновити той фільм, який з різних причин не зняла і повернутися до режисури. Щоб увійти у світ кіно, потрібно пройти через світ реклами", - пояснила вона.

Тепер Писанка спробує атакувати режисерський Олімп

У Русі, за її словами, вже навіть з'явилося бажання зняти пару кліпів, щоб "трошки розігнатися".

А тим часом світ нарешті побачила кулінарна книга Писанки "Кулінарні спокуси від Київської Русі". Причому акторка впевнена, що це чтиво буде цікавим і в Україні, і в Білорусії, і в Казахстані, і в інших країнах СНД, де знають її та українську кухню.

"Усі рецепти випробувані мною особисто. Якщо я кажу про розсольник, то вже готувала його по повній програмі з вивареними і вимоченими нирками. Але, в принципі, практично всі продукти з моєї книги може собі дозволити кожна людина", - уточнила телеведуча.

Руся пропонує свої, близькі до українського тіла, рецепти

"Омари, змії та жаб'ячі лапки точно не знадобляться. Одне з висловлювань, яких я дотримуюся: "У тебе та продуктів, які ти вживаєш, має бути одна батьківщина", - додала вона.

До речі, Руслана поділилася своїм баченням кризи і шляхів виживання у ній: "У мене, як і в інших українців, теж буває, що грошей рівно стільки, щоб підтримати життєво важливі функції, але я завжди спокійна. Тому що на сьогодні чим більше у тебе професій, тим більше можливостей заробити".

"Потрібно відкривати у собі таланти! Якщо стане зовсім важко, згадаю, що я - художник, намалюю пару листівок і продам на Андріївському узвозі. Ще вмію розписувати яйця або дерев'яні посудини. Купив за 30 гривень, розмалював, а продав уже за 130. От навар!", - сміється Писанка.

Для Писанки криза - не криза

А під час кризи, на переконання зірки, потрібно користуватися не словом "заощаджувати", а словосполученням "правильно розраховувати". У всіх же буває, що накуплять купу продуктів, а потім половину викинуть.

Наразі ж, як поділилася Руся, вона репетирує у новій виставі "Нічні метелики Парижа". А незабаром на екрани вийде новий фільм Анатолія Матешка, де Писанка грає гримера.

Фото "Сегодня", "Peoples.ru", з сайту Рєзніка, "Новой" , "Світського життя" та з порталу Чернігова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів