Закохана Писанка зізналася, що душила в Єгипті чоловіка

Четвер, 21 січня 2010, 17:01

Актриса та телеведуча Руслана Писанка останнім часом займалася книгою рецептів та влаштуванням особистого життя. Так, за останніми звістками з полів, Руся закохалася, побудувала будинок, відпочила в Єгипті та пішла навчатися.

"Вийшла моя книга, я стабілізувала особисте життя... Коли людина вчиться в школі, вона здає іспити. Можна сказати, що якісь перші іспити я починаю здавати. Можу вже застосовувати накопичене на практиці", - розповідає Писанка "Комсомольській правді в Україні".

Також за минулий рік зірка телеекранів, як вона якось обмовилася, закохалася. Щоправда, жити зі своїм коханим до офіційного оформлення стосунків вона не буде - такий вже у Писанки життєвий принцип.

Писанка має бойфренда, але до весілля з ним жити не буде 

А на наступний рік, судячи з усього, у Русі великі плани:

"Хочу, щоб і чоловік був, і діти. А ще собаки, кішки, квіти, пироги, гості, барбекю, художня майстерня, горщики, гончарне коло, збір малини... Такі елементарні речі, що роблять нас щасливими".

"А грошей мені багато не треба: тільки заначка для того, щоб нагодувати чоловіка і дітей. Я так злодюжкам, що можуть забратися у мій будинок, і напишу: грошей нема, але чаєм можу напоїти", - сміється вона.

Тож, за словами Писанки, вона побудувала під Києвом будинок і мріє сама його облаштувати. Тепер на дозвіллі Руся читає "Енциклопедію кольору", а ще пішла навчатися.

Як співала Земфіра, "А девочка созрела": "Хочу, щоб і чоловік був, і діти" 

"Нещодавно я поступила у європейську школу дизайну: вирішила сама облаштувати свій будинок, який побудувала під Києвом. До того ж нова спеціальність у розпал кризи не перешкодить", - сміється Писанка.

В будинку улюблене місце Руслани - спальня.

"Ще вже вибудована майстерня, я її називаю художньою. Я збираюся поставити туди гончарне коло", - зізнається жінка.

"Розмірковую над кухнею: з одного боку, її треба зробити так, щоб особливо там не засиджуватися, а з іншого боку - кухня має бути зручною у використанні: щоб готування було для мене не відбуванням повинності, а мистецтвом", - ділиться своїми думами Писанка.

Писанка пішла вчитися на дизайнера 

Взагалі, з їжею Руслана, за її словами, експериментує вкрай рідко. А от страви з італійської кухні їй близькі.

"Особливо подобаються помідори із сиром або паста - з твердих сортів пшениці з легким соусом: від них складно погладшати. І багато зелені до пасти - руккола, приміром, або шпинат. А от якісь смажені таргани - це не моє. З голоду, звісно, можна з'їсти і це, але поки життя до такого не доводило", - сміється вона.

Жити у великому будинку, зважаючи на все, Писанка буде не сама. Принаймні на це вона, посміхаючись, натякала: "А хто вам сказав, що я там буду жити одна?"

Єдине, на що можна сподіватися - то це, що Руслана Писанка Київ на Москву в житловому плані не проміняє.

"У мене там є друзі, люди, з якими у мене теплий щирий контакт. Але Москва для мене - місто, яке забирає енергію, а Київ її дає. Якщо їдеш у Білокамінну, то знаєш, що ти втратиш дуже багато сил, треба бути до цього готовим", - пояснює зірка.

"Я знаю розклад життя Москви, скільки коштує таксі, скільки часу їхати до аеропорту, ціни в магазинах і ресторанах. У Москві треба вміти розраховувати час", - ділиться своєю обізнаністю вона.

 Руся знає, що з голоду можна з'їсти і тарганів

"Я прийшла до того, що людина має знаходитися там, де їй комфортно. Клімат Москви мені не підходить, я відчуваю дискомфорт, а це вже багато. Проте робота там - це дуже добрий досвід, і мені це багато дало", - визнає Писанка.

До слова, цієї зими Руслана вирішила відпочити на березі Червоного моря, у Єгипті.

"Я люблю відпочивати у теплих країнах, здорово вирватися з зими у літо. Але більше за все я люблю активний відпочинок. Наприклад, подорожі на автомобілях. Мрію проїхати невеликою, але дружною компанією по маршруту Київ - Барселона, наприклад. Або у Норвегію. Для мене важлива зміна вражень", - каже акторка.

У Єгипті ж, як запевняє Писанка, вона відпочиває рідко. Востаннє - кілька років тому. Тоді ж з нею сталася екстремальна історія:

"Я поїхала на екскурсію до пірамід, і мене звідти викрали! Просто на верблюді! Спершу погонич довго просив мене сісти на верблюда і сфотографуватися за долар. Коли ж я все-таки йому поступилася, хазяїн тварини теж застрибнув на верблюда, стьобнув його і разом зі мною поскакав у пустелю. Та з такою швидкістю, що я була вся у синцях".

Руслана обожнює подорожі на автомобілях

"Коли піраміда Хеопса перетворилася на крапку, він почав вимагати 50 доларів за те, щоб повернути мене назад. Я сказала: "Ніколи". Після безглуздих переговорів я зрозуміла, що треба пояснити товаришу по-швидкому, що зараз з ним станеться щось страшне", - згадує бойова Писанка.

А оскільки Руся сиділа на верблюді позаду, то вирішила злегка придавити шию своєму крадію:

"Душила і скажено верещала йому на вухо. Він злякався і запитав, чи я не божевільна. Я сказала: "Так, зараз тебе придушу і кісточки твої у пустелі ніхто не знайде". Зійшлися ми на тому, що я заплатила йому 10 доларів, а він мене відвіз назад. Тож піраміди я запам'ятала на все життя".

Фото "Твой день", "E-motion", "Новая", "Дуся"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів