Черновецький-син замість розлучення хоче 5 дітей

26 лютого 2010, 13:33

Син космічного мера, а тепер і члена Вищої ради юстиції Леоніда Черновецького не хоче розлучення. Про це, про свою дружину Жанну та мрії про п‘ятеро дітей Степан Черновецький розповів у новому інтерв‘ю.

"Це маячня божевільного. Мало того, що я не розлучаюся, я взагалі ніколи у своєму житті і не був у Канаді. Це просто жах - ці чутки. У мене взагалі немає жодних проблем з дружиною. У нас все нормально", - заявив обурений Стьопа "Сегодня".

От тільки преса вже майже забула, як же виглядає дружина Степана Черновецького. Адже якщо Стьопа десь на люди і з‘явиться, то у товаристві батька чи друзів. Тим не менше, сам він на питання, чи буває разом з Жанною де-небудь на публіці, відповів:

"Постійно. Кожні вихідні я проводжу зі своєю дружиною".


Стьопа Жанні волю давати не збирається

Коли Стьопу ще раз перепитали, чи буває він з нею саме на публіці, він знову щось недозрозумів.

"А причому тут одне до іншого? Так, я буваю на публіці, ходжу в кіно, у ресторани. А де ще я маю бути?" - сказав він.

"Ну, у робочі дні я один, тому що я зайнятий, а у вихідні - з нею", - уточнив Степан. Під шумок Черновецький-син розповів про своє знайомство із нинішньою дружиною

"Вона працювала звичайним економістом у департаменті споживчого кредитування у "Правекс-банку", це один з найбільших департаментів у банку. Це була її перша робота. Ми познайомилися абсолютно випадково. Я її побачив у ліфті. Потім вона була у мене на співбесіді", - розповів він.

Як зазначив 31-річний Стьопа, він вже не пам'ятає всіх деталей.

Вони познайомилися у ліфті

"Але після того, як ми почали зустрічатися, вона через тиждень звільнилася з банку, а через півроку ми одружилися", - додав він.

Водночас про батька своєї дружини Черновецький знає, за його словами, мало: "Батьки Жанни розлучені. А мама, Віра Дмитрівна Сєрая, довгий час обіймала керівну посаду у представництві великої міжнародної компанії "Джонсон і Джонсон". У них велика лінійка продукції. Зараз вона звільнилася".

Нині дружина сина Черновецького, як він каже, не працює: "Ні, вона займається дитиною, сім‘єю, будинком". Нагадаємо, у пари є син Льоня.

Окрім того, подружжя, виявляється, на одній дитині вирішило не зупинятися. Як зізнався Стьопа, він з Жанною планує народити ще: "Так. І навіть не одного, а багато - чотирьох або п'ятьох малят. Як Бог дасть".

Черновецький також розповів, що жив з сім‘єю у Кріпосному провулку в Києві, але нещодавно переїхав.

Черновецький і сам не один виріс, і собі наплодити дітей хоче

"Ми жили у Кріпосному, але зараз там практично не буваємо. 1 рік і 3 місяці тому ми переїхали в Кончу-Заспу. Мій будинок у кілометрі від татового. Там Жанну й можна побачити, адже вона там живе", - наголосив екс-депутата Київради.

Відпочиває подружжя, за словами Стьопи, винятково разом: "Звичайно, якщо ми їздимо, то тільки разом. Востаннє їздили відпочивати на Маврикій".

Також Стьопа спростував інформацію про наявність у нього нерухомості закордоном, зокрема у Канаді.

"Поки немає. Але, якби я зважився купити, то вже, швидше за все, в Америці або Англії. Там набагато цікавіший ринок, ніж у Канаді".

Та й переїжджати закордон, за словами сина "Космоса", він не збирається. Як і займатися політикою.

У Стьопи дружина - домогосподарка

Також Стьопа спростував чутки про приналежність йому футбольного клубу "Арсенал" та двох боксерських клубів.

"Все, що я можу сказати - зараз є ряд проектів, якими я займаюся. Вони не пов'язані ані зі спортом, ані з нерухомістю, ані з банківською діяльністю. Ви ж знаєте, що банк ми продали", - уточнив він.

Та й посаду радника мера Києва з питань тендерів Степан, як він запевняє, залишив вже давно і пробув на ній не довго.

Нагадаємо, днями у ЗМІ з‘явилася інформація про те, що син мера Києва збирається розлучитися з дружиною і виїхати у Канаду на постійне проживання.

За матеріалами "Сегодня", "Газеты по-киевски" та з сайту Черновецького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів