Подкопаєва перевела "бойфренда" в розряд "друзів"

28 вересня 2010, 11:09
Спортсменка і колись частий гість світських заходів столиці, невисока брюнетка Лілія Подкопаєва нині - пані на виданні. Принаймні преса сватає Лілю наліво й направо, і найчастіше за одного й того самого чоловіка.

За чутками, цієї осені Ліля мала б зіграти весілля зі своїм "близьким другом" бізнесменом Віктором Костирком. Однак сама спортсменка ці чутки не поспішає ані підтверджувати, ані прямо спростовувати.

"Це чудово, що мене видають заміж... Я чекаю і сподіваюся, що зустріну гідну людину і вийду за неї заміж. Але коли це буде, мені поки невідомо. Що стосується Віктора, то він мені близький друг, у компанії якого я часто проводжу вільний час, спілкуюся, відпочиваю", - сказала Подкопаєва "Бліку".

Нагадаємо, цього літа саме у товаристві Костирка Лілія махнула в Грецію, святкувати річницю весілля друзів - Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу. А рік тому ходили чутки, що Вітя подарував Лілі діамант у 5 каратів, джип "Lexus" і навіть звозив її на Шрі-Ланку.

Подкопаєва: "Це чудово, що мене видають заміж"

Втім, у гімнастки нині й без весілля клопоту вистачає. Наразі Лілія зводить заміський будинок. Однак про новосілля Подкопаєва поки говорити не готова:


"Не хочу загадувати. На даний момент є фундамент і повністю "вигнали" коробку будинку. Але попереду ще багато роботи".

Водночас із задоволенням жінка розповідає про своїх дітей, 5-річного Вадима і 4-річну Кароліну. Вона одразу зізналася, що більше схожа на сувору матусю.

"Швидше за все, так. Я не даю дітям можливості сісти на голову і звісити ніжки. Син і дочка чудово знають, коли їм можна побіситися від душі, а коли має бути дисципліна", - пояснила Ліля.

Ліля дозволяє дітям побіситися, але сісти на голову не дає

За словами Подкопаєвої, у її дітей день розписаний по хвилинах:

"Вранці завожу в школу-сад, де у них є заняття з хореографії, живопису, музики. Увечері дітки ходять на англійську. До речі, вдома вони дивляться мультики винятково англійською мовою".

Нагадаємо, цього літа спортсменка з дітьми і зі своєю мамою два місяці провела у Сполучених Штатах Америки. За словами Лілії, малятам так сподобалися Штати, що напередодні від'їзду в Україну Вадимка сказав: "Мамо, тут так чисто і тепло, що я не хочу повертатися додому".

Мультики малеча бачить лише англійською

Також, у США Вадим і Кароліна були присутні на майстер-класах, які Подкопаєва проводила для місцевих діток.

"Якось дочка захотіла приміряти гімнастичний купальник. Я їй пояснила, що цей купальник одягають тільки ті дівчатка, які вирішили серйозно займатися гімнастикою. "Мамо, а я хочу займатися гімнастикою", - відповіла вона. Тому нещодавно я відвела на гімнастику не лише дочку, а й сина", - повідомила олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики.

Втім, як зізналася Лілія, наразі вона не готова, щоб її діти займалися професійною гімнастикою. "Це каторжна праця", - зауважила Подкопаєва.

Подкопаєва не бажає своїм дітям каторжної праці

Нагадаємо, з 2004-го по 2009-ий рік Подкопаєва перебувала у шлюбі з донецьким бізнесменом Тимофієм Нагорним.

У липні 2006-го Ліля і Тимофій всиновили 8-місячного донецького сироту Вадима. А наприкінці того ж року спортсменка народила дочку Кароліну.

Фото "E-motion" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів