Білик знову закохалася і хоче на місця для поцілунків

1 жовтня 2010, 11:06

Співачку Ірину Білик можна віднести до розряду колекціонерок. Втім, основним предметом колекціонування зірки є не картини чи дорога біжутерія, а чоловіки.

Так, лише за останній час Іра, яка пішла від свого цивільного чоловіка Діми Дікусара, продемонструвала публіці двох своїх бойфрендів - росіянина Сергія Звєрєва і грека Стаматіса. А тепер Білик заявила, що мріє опинитися на місцях для поцілунків із новою симпатією.

"Це один гарненький хлопець з Києва. Я зараз просто літаю, вся така окрилена і закохана. І у мене зараз усі думки про те, як би мені ще погарнішати, яке ще вбрання купити, щоб його підкорити. Я б не хотіла говорити, хто він. Я собі так сказала: поки він не запросить мене у кіно, я взагалі не дам йому знати, що він мені подобається", - поділилася Білик з "E-motion".

"Річ у тім, що я зараз почуваюся просто дитиною, веселою дівчинкою, і все тільки у задоволення тому, хто буває поруч", - доадала Іра.


Білик зачарував гарненький хлопець з Києва

Втім, наразі, як уточнила співачка, загадковий киянин поки що перебуває у статусі її друга і ще не здогадується про її симпатію.

Також співачка зізналася, що познайомилася з загадковим чоловіком нещодавно, і він невідомий у світських колах.

Водночас не полишає Іра поза полем уваги і свого знайомого з Греції, Стаматіса.

"Я, звісно ж, багато чого могла б розповісти про свого молодого чоловіка, але мені все-таки здається, що поки ми далеко одне від одного, це всього лише захоплення", - зауважила Іра стосовно грека.

"Зі Стаматісом ми продовжуємо спілкування також в інтернеті, де я нещодавно завела сторінку на "Facebook", по кілька разів на день зідзвонюємося", - сказала співачка "Бліку".

Грек, до речі, нібито навіть у гості до Білик в Україну приїде.

Білик заманила свого грека в Україну

"Збирається. Правда, він зараз весь у роботі. Змінив рід діяльності, я дуже щаслива за нього. Гадаю, він приїде до мене взимку, коли буде менше роботи. Коли він приїде до мене, я із задоволенням його усім покажу. Він дуже гарний хлопець. Я хочу, щоб він знявся у якійсь рекламі, у нього для цього є всі дані. До речі, він дуже схожий зовні на мого сина", - підкреслила Іра.

Що цікаво, Білик, за її зізнанням, грека знає вже давно:

"Так, ми давно знайомі. Але близько чотирьох років не спілкувалися. Давно мені обіцяв, що провідає мене у Києві. І тепер я можу сказати точно, що він приїде".

Цікаво, що окрилена своїми захопленнями Білик навіть до свого екса Дмитра Коляденка почала ставитися лагідніше. Принаймні так запевняє "Блік".

"Після розставання з Дімою Дікусаром, у мене відновилися теплі стосунки з Дімою Коляденком. От минулими вихідними ми з ним зустрічалися і пили каву. Діма мені каже: "Білик, ти до мене близько не підходь, а то любов спалахне знову, і буде лихо!", - каже Ірина.

Як запевняє газета, Коляденко також підтвердив, що нині спілкується з колишньою: "Так, справді ми з Ірою почали спілкуватися. Вона мені розповідала про її стосунки з нинішніми чоловіками". А нещодавно Коляденко, нагадаємо, запевняв, що його кохання до Білик зів'яло, як нагороді помідори.

Дікусар нещодавно ще будвав для Білик гніздечко

Та й кандидатуру російського стиліста Сергія Звєрєва Білик остаточно не відкидає.

"Він сьогодні приїжджає. Ми побачимося, і я буду знати, наскільки хороші у нас стосунки", - зауважила вона журналістам.

Білик ще не знає, наскільки хороші в неї стосунки зі Звєрєвим

Одним словом, у Білик як мінімум у трьох країнах є по" хлопцю":

"Так. У мене ще й у Єгипті є коханий (сміється). Але насправді, він мій друг. Я не хочу, щоб Україна думала, що ці люди - усі мої сексуальні партнери. Просто я така людина: коли починаю з чоловіками спілкуватися, вони у мене закохуються".

Білик не дає чоловікам спокійно жити

Втім, одразу стрибати заміж за когось зі своїх "коханих" Іра не поспішала б:

"Поки я тільки хочу сходити в кіно. Обов'язково на місця для поцілунків. А там подивимося".

Фото "Бліка", "E-motion", "Дусі", "DELFI"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів