Джамала зріє до дітей за роботою

26 серпня 2011, 17:14

Співачка Джамала гадає, що кількість дітей у її сім‘ї буде залежати від чоловіка, а батько хоче видати її за кримського татарина.

Сусанна Джамалатдінова, більш відома як Джамала, в інтерв‘ю "E-motion" з посмішкою зізналася, що заміж ще не збирається.

"Є людина, яка мені дуже подобається, і, сподіваюся, я йому теж подобаюся", - лишень зауважила вона у відповідь на запитання про бойфренда.

За словами співачки, цей чоловік не має жодного відношення до шоу-бізнесу і "взагалі не творча людина".


До материнства молода співачка також поки не дозріла і дітей їй ще не хочеться:

Джамала "запала" на нетворчу особистість

"Поки що ні. Це відчуття має прийти. Практично всі мої подруги й друзі постійно кажуть, що хочуть дитину. Я ж кажу, що я хочу альбом, або хочу поїхати в тур. Зрозумійте - це не через егоїзм. Просто я хочу, щоб, коли у мене з'являться діти, вони по-справжньому розуміли, що я не витрачала час даремно. А працювала для себе і для їхнього майбутнього".

До речі. як зізналася Сусанна, вона нещодавно купила собі машину, на яку заробляла протягом двох років.

"Тому поки що я собі не можу дозволити покупку нерухомості ані в Києві, ані в Криму. Для цього потрібен час", - зазначає зірка "Нової хвилі-2009".

Сусанна купила машину, а на квартиру грошей ще бракує

До того ж, на сьогодні Джамала, за її словами, дуже багато грошей вкладає у кліпи, у свою власну розкрутку, і в неї немає жодних додаткових вкладень з боку інвестора. Як наполягає Джамала, вона залежить лише від себе самої, і я вкладає свої гроші, які чесно заробляє голосом.

Що ж до розмірів майбутньої власної сім‘ї, то вони, на думку артистки, залежатимуть від чоловіка.

"Усе буде залежати від чоловіка. Я дивлюся із подивом на великі сім'ї у шоу-бізнесі. Наприклад, Валерії або Наталії Водянової. Вони виховують дітей і при цьому встигають займатися кар'єрою і виглядати шикарно", - дивується Джамала.

Кількість дітей у Джамали буде залежати від чоловіка

Окрім того, як зізналася зірка, її батько дуже хоче, щоб вона вийшла заміж за кримського татарина:

"Мій тато дуже цього хоче. Тому що, як і в інших національностях, усі намагаються одружуватися зі своїми. При цьому він розуміє, що насправді дуже складно знайти свою другу половинку, яка поділяла б мою любов до творчості. Я хочу, щоб поряд була людина, яка б любила і мене, і те, чим я займаюся".

Загалом, як вважає Джамала, у кого закохаєшся - складно планувати.

"Але от за іноземця я, швидше за все, не вийшла б. Мені здається, що з іноземцями дуже складно жити. Просто моя сестра одружена з турком, і я бачу різницю в менталітеті. Так, вони чудова пара, і у них дуже хороша сім'я. Але є дуже багато моментів, які складно пояснити, тому що це різні менталітети", - зауважує вона.

Втім, якщо вірити Джамалі, то її батьки однаково ніколи не втручаються в особисте життя доньки. Та й у них поки є чим зайнятися. За словами співачки, в неї молоді батьки, які працюють: у них є свій невеличкий приватний готель у Криму, завдяки якому у них є дохід.

Фото Володимира Шевчука, "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів