Шустеру простіше говорити про біфштекси, ніж про жінок

23 листопада 2012, 18:06

Телеведучий Савік Шустер думає, що не дожив до кризи середнього віку і може запропонувати милій "рай у шалаші.

Шустер пояснив, які у нього стосунки з колишньою цивільною дружиною Ольгою Невською, за що не любить деяких жінок і коли готовий стати дідусем.

Про це телеведучий говорив в інтерв'ю "Сегодня".

За словами Савіка Шустера, наразі він не підтримує стосунки зі своєю колишньою коханою Ольгою Невською.


"Зараз ніякі (стосунки). На День народження я її не запрошував, ми ніяк не спілкуємося", - зазначив він.

На прохання журналіста озвучити причину, чому пара розсталася, Шустер відповів ухильно:

"Ви ж знаєте, я не люблю говорити про особисте життя. Воно по-різному складається. На цю тему є прекрасний французький фільм "Розлучення", де в першій частині Він розповідає свою історію їхніх стосунків, а в другій - вже Вона. Це два абсолютно різних фільми по почуття і два різних життя".

З екс-коханою Ольгою Невською Шустер не підтримує жодних стосунків

Тим не менш, телеведучий визнав, що зараз в нього "серце зайняте, легені вільні".

Нагадаємо, якщо вірити очам і об‘єктивам фотокамер, то у Савіка Шустера роман із молодою жінкою на ім‘я Альона Орехова. Остання, як відомо, щонайменше на 32 роки молодша за 60-річного шоумена.

До слова, як зауважив Савік, заради кохання він "готовий на багато". І схоже, навіть полишити телешоу та перебратися жити до іншої країни.

"Чому б і ні. Це нормально. Я просто маю моїй коханій сказати, що ми поїдемо жити на В'єтнамське узбережжя, де знімемо гарний шалаш, і нам не треба буде заробляти багато грошей, ми будемо жити суто сонцем і коханням. Якщо вона на це погодиться , то чому б і ні", - сміючись, відповів Шустер.

Нагадаємо, у ЗМІ давно пишуть про роман Савіка з молоденькою білявкою
Альона Орехова щонайменше на 32 роки молодша за 60-річного телеведучого
Цікаво, чи то їй Шустер ладен запропонувати пожити у шалаші?

Також Савік поділився своїми смаками щодо жінок, хоча й наголосив, що на це запитання йому важко відповісти.

"Я не знаю, як визначити, яка жінка мені подобається. Якщо запитаєте, який біфштекс мені подобається, я скажу легко, а про людину – складніше. Адже в ній так багато різних якостей і властивостей, що раптово може сподобатися і зовсім несподіване", - сказав він.

"Мені подобаються дуже різні жінки, я не можу сказати, що є один тип, який мені до вподоби. Це не залежить від кольору очей, волосся, статури. І почасти все ж, крім там еротики, є і людські стосунки. Цікаво - не цікаво, приємно - не приємно, легко - не легко", - вів він далі.

Та все ж телеведучий підкреслив, що один тип жінок йому точно не до серця.

"Але я дуже не люблю жінок, які заважають мені дивитися футбол. Це так, між іншим..." – зазначив він.

"Я не знаю, як визначити, яка жінка мені подобається... Але я дуже не люблю жінок, які заважають мені дивитися футбол"

Як зізнався Шустер, він "добре реагує", якщо жінки шукають привід з ним познайомитися. І якщо якась незнайомка запросить його на ланч, він не відмовиться.

"Ну від ланчу ж не вагітніють. Ну, зазвичай, у всякому разі. Чому б і ні..." – сказав шоумен.

А тим часом Савік, який народився у Литві, є громадянином Канади та Італії, працює в Україні, і якийсь час жив у Росії, почувається громадянином Флоренції:

"Я вчився у Канаді і отримав канадське громадянство, і мені цей паспорт дозволив стати журналістом, між іншим. Італійське громадянство я вже отримав після народження моїх дітей. Якщо ви хочете мене запитати, громадянином якого міста я себе відчуваю, то це Флоренція".

"Свого часу я дуже любив Москву. Хоча вона вже перетворилася на дуже хаотичне нелюдське місто. А от Україна для мене сьогодні вже рідна країна", - додав він.

При цьому Шустер запевнив, що житло він орендує, мовляв, досі власним не обзавівся.

Савік побідкався, що йому бракує грошей на житло

"Грошей немає Неначе це батон хліба - взяв, пішов і купив", - сказав він журналістові й зауважив, що варіант купити житло у кредит йому теж не до вподоби.

"А ви подивіться на ставки. Перший кредит, який я взяв на квартиру, був у Флоренції. Це було 16,5 відсотків на суму 40 тисяч доларів. Щоб купити в Україні квартиру, треба мати гроші, а в мене таких грошей немає. Щойно зароблю, так і куплю. Не сперечаюся, краще жити у своїй квартирі, ніж в орендованій", - сказав телеведучий.

Шустер також кілька слів присвятив своїм дітям, синові й дочці. Каже. З ними він бачиться раз на місяць.

"Раз на місяць. Син мій знайшов себе в економіці, а дочка вчиться у флорентійському університеті стилю, її життя пов'язане з модою", - поділився він.

Зі своїми дітьми ведучий бачиться раз на місяць

Зробити ж Савіка дідусем його нащадки наразі не планують.

"Найближчим часом ні. Якщо запитаєте, чи готовий я? Головне, щоб вони самі були до цього готові, до чого тут я. Але будь-яке їхнє рішення я підтримаю. Але, скажімо так, якщо моя дочка готова стати мамою, я готовий стати дідусем", - зауважив Шустер.

У ході інтерв'ю Шустер також жартома зазначив, що не хотів би стати героєм порнофільму, а до кризи середнього віку ще не дожив. Та й по батькові Савіка, як він запевняє, майже ніколи не називають.

"Майже ніколи. Але у Москві мене називали жартома Савелій Михайлович. За паспортом я - Савік, а ім'я Шевеліс мені дала мати, яка досі не може пояснити, звідки воно. З часів дитячого садочка мене цим ім'ям ніхто не називав", - запевнив він.

У метриці Савік був записаний як Шевеліс Шустеріс

Як відомо, 22-го листопада Шустеру виповнилося 60 років.

Фото з сайту "Сегодня", з сайту "Медіаняні", "Дусі", "Телекритики", з сайту gordon.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів