Настя з Уханя розказала про свої китайські заробітки, фінансову незалежність від Соколюка та любов до брендів

4 березня 2021, 16:30

Новоспечене подружжя Анастасія Зінченко та Максим Соколюк дали своє перше велике інтерв’ю, в якому розказали про початок стосунків, спільний побут і поділилися планами на майбутнє.

Крім того, Настя зізналася, чим і скільки заробляла в Китаї, звідки в неї стільки брендових речей, та зізналася, що зовсім не очікувала пропозиції від Максима.

Про все це Соколюк і Зінченко говорили в програмі "Без комплексов".

Уже з першого курсу університету мешканка Херсона Анастасія, яка з 5 років займалася танцями, почала заробляти моделінгом і фотографією. А на початку третього курсу поїхала працювати у шоу-балеті в Китаї. Там їй так сподобалося, що повертатися до навчання Настя не стала.


 
Настя поїхала до Китаю з подружкою-танцівницею і залишилася там на три роки

Зінченко працювала не лише у балеті, а й підробляла хостес на різноманітних заходах і відкриттях. Заробляла в середньому 1,5 тисячі доларів у місяць і більшість заробітку відкладала. Тому змогла зібрати понад 20 тисяч доларів і навіть купила сама собі машину у Херсоні.

Також Настя мала стосунки з китайцем, які тривали близько року.

"Вони не так проявляють почуття, як наші хлопці. Китайці більш холодні", - каже вона.

Про історію евакуації, яка стала для Насті доленосною, писали вже багато, але деталями знайомства з головою ДМС Максимом Соколиком дівчина поділилася вперше.

"Усе почалося з тривалих розмов, ми говорили не про особисте, а на загальні теми… Ми спілкувалися як двоє людей, яким просто хочеться поговорити", - згадує Настя зараз.

 
Настя спочатку навіть не знала, де і ким працює Максим

Для Максима місія порятунку дівчини з собачкою спочатку була просто бажанням допомогти та вирішити нетривіальну проблему. Але в процесі спілкування, яке тривало протягом 2 місяців, Соколюк уже зрозумів, що це не просто розмови.

"Коли я летіла в Україну, я не знала, чи ми зустрінемося. Але Максим зустрів мене в Мінську. Він приїхав з Києва на власному авто та відвіз мене у Херсон", - розказує Зінченко.

"Я пообіцяв, що зустріну, і я зустрів. Я не зрозумів своїх почуттів, це було сумбурно, швидко. Ми розмовляли на загальні теми, один одного вивчали", - згадує чоловік першу зустріч.

 
Соколюк разів 5 їздив до Насті в Херсон, а потім просто забрав її в Київ

Коли Настя розбирала валізи у бабусі в Херсоні, вона знайшла лист від Максима, в якому він описав свої почуття та думки.

"Я написав те, що я думав, але не знав, віддам його чи ні. Все могло піти зовсім не так", - зазначив Соколюк.

За словами Максима, у нього був складний період, переоцінка життя та прагнень. Він уже 20 років був у шлюбі з Юлею, і на той момент це були його єдині серйозні стосунки.

 
Колишня дружина Соколюка Юля, 13-річний син Денис і донька Даша, яка цього року закінчує школу

Тому сказати дружині про розлучення було важким рішенням для Соколюка.

"Для Юлі це було неочікувано. Я розумію, що наніс їй великий психологічний удар", - каже Максим.

 
Настя не знайома з дітьми та ексдружиною Максима.

"Я вдячна Юлі за те, який він зараз. Це його минуле, я його поважаю. Максим ніколи не забуває про своїх дітей", - каже Зінченко

Але саме з молодшою на 20 років Анастасією Максим зрозумів, як хоче жити далі. До того ж, з нею він почувається не на 43, а на 25-28.

На запитання, чи Максим її типаж, Настя сказала:

"Так, абсолютно мій. Я дуже люблю чоловіків з широкою спиною. Я люблю почуватися маленькою дівчинкою. Він 2 метри зросту, а я - 1.68. Ще він дуже інтелігентний".

 

Що ж до різниці у віці, то це не проблема для подружжя. Вони просто про все розмовляють і все обговорюють.

"Мені з ним спокійно, я почуваюся захищеною. Жінкою, за яку постоять у будь-якій ситуації", - каже Настя.

 
"Простота, відсутність проблем та незрозумілих речей, які залишаються невирішеними і відкладаються. Настя не дає приводів для конфліктів. Мені іноді здається, що вона набагато старша за своїми розмірковуваннями", - зазначає Максим

Соколюк не афішував стосунків з молодою дівчиною, поки не розлучився з дружиною. А після публічного камінгауту у соцмережах, він не очікував, що резонанс у ЗМІ буде настільки сильним.

А Настя не очікувала, що вже за місяць Максим покличе її заміж.

"Я взагалі про це не думала. Я ніколи не натякала. І він теж не подавав жодних знаків. Я була до цього морально не готова", - зізналася Зінченко, але заміж вийти погодилася.

 
Настя почала називати Максима своїм чоловіком ще до весілля

На запитання про розподілення сімейного бюджету, Настя сказала:

"Щось платить він, щось я. Я ж з Китаю приїхала з фінансами. Я не знаю, скільки він заробляє, я цим не цікавлюся. У мене є свій заробіток, я не залежу від нього на 100 відсотків".

До речі, на одяг Настя не витрачає багато, а всі нібито брендові сумки і речі – це копії, куплені у Китаї.

 
На інтерв'ю Настя прийшла у чобітках з пряжкою бренду Gucci, але зізналася, що вони не справжні

Зараз Анастасія найбільше уваги та сил вкладає у власну фотостудію. А на запитання, чи планують вони дітей, обидва відповідають ствердно:

"Ми до цього готуємося морально та фізично, а там - як вийде".

 

Стоп-кадри з відео на YouTube та фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів